přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPřed Judas Priest vystoupí irská hard rocková skupina Thin Lizzy

16.2.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Thin Lizzy

Thin Lizzy

THIN LIZZY jsou jedním ze známějších jmen na rockové scéně. Ohnivá parta z Dublinu explodovala na scéně v roce 1969 s čerstvým zvukem, vzhledema postoji. Kapela, v jejímž čele stál jedinečný Phil Lynott, dosáhla mnoha vrcholů a ovlivnila generace hudebníků svými klasickými skladbami jako“Jailbreak”, “The Boys Are Back In Town”, “Still In Love With You”, “Cold Sweat”, “Emerald” a “Don’t Believe A Word”. Většina hudebních odborníků i fanouškůse shodne, že na pomyslném vrcholu se Thin Lizzy nacházeli v roce 1983. Následoval však předčasný rozpad, svůj poslední koncert pak odehráliv září 1984. Jen o dva roky později byl svět šokován, když zpěvák, basista a zakládající člen Phil Lynott zemřel ve věku třiceti šesti let.

Dvacet šest let uplynulo, svět se změnil, ale úžasná tvorba Thin Lizzy stále není zapomenuta. Thin Lizzy se dali dohromady v nové sestavě, aby se svojítvorbou seznámili zcela novou generaci hudebních fanoušků. Hvězdný line-up, který tvoří Scott Gorham, Brian Downey a Darren Wharton (všichni hráliv původní sestavě Thin Lizzy), doplňuje kytarista Damon Johnson (Alice Cooper, Brother Cane), basista Marco Mendoza (Whitesnake, Ted Nugent) a zpěvák a kytarista Ricky Warwick.

Kapela sklidila úspěch u kritiky i fanoušků, když v loňském roce podnikla vyprodané turné po Velké Británii.

JUDAS PRIEST

SPECIAL GUEST: THIN LIZZY

8. 5. 2012 PARDUBICE – ČEZ ARÉNA

VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO WWW.TICKETPRO.CZ
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Pred-Judas-Priest-vystoupi-irska-hrad-rockova-skupina-Thin-Lizzy~16~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.