muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPrago Union, Hocus Pocus a Lootroop na Boomboxu

9.3.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Hocus Pocus

Hocus Pocus

V hlavních rolích nového akčního klubového trháku se objeví trojice hrdinů: bezzubý, šikovný a dreadatý. Ne, nemáme dost. Jestli vám situace s mejdany BOOMBOX přišla hustá, ještě jsme jí přihustili. Na výmluvy „není na co chodit“ už není nikdo zvědavej a k současný palbě: 14.3. Chali 2na + House Of Vibes live band, 3.4. DJ Q-Bert, 28.4. Heavy Metal Kings – ILL Bill + Vinnie Paz a 4.5. Diplo si připište další. 19.4. Prago Union + Livě band, 5.5. Hocus Pocus a 24.5. Looptroop Rockers. Ne, neposrali jsme se. Ano, tohle hovno opravdu hoří.

PRAGO PYČO
Hrdina první: Bezzubý.


Kato je pasován na nejkousavějšího bezzubého básníka, jakého na svém pouličním hřbetě Praha nosila. Na scéně je dlouho, ale nikomu to nepotřebuje připomínat. Ze současného úspěchu své kapely Prago Union a jejího druhého alba Dezorient Express je upřímně překvapenej, přitom nějaké měřítko úspěchu, na kterém by to mělo být jinak už asi ani není. Od solidních prodejů, přes skvělé recenze, hiphopového Anděla až po nekonečný koncertní maratón (loni kapela odehrála 53 koncertů, na letošek má už teď domluveno přes 60 a bookuje termíny na říjen až prosinec, protože do konce srpna zbývají volné DVA!)… To už asi nebude náhoda. Buď to tak Vesmír chtěl nebo je to ta největší konspirace v dějinách domácího hudebního průmyslu…
Po dvojitém vyprodaném legendary koncertu z loňského Listopadu se parta Prago Union vrací domů na místo činu i se svým Livě bandem, aby potěšila všechny flinky a floutky ze svýho města.

19.4., Lucerna Music Bar
Nadživotní Boombox
PRAGO UNION + LIVĚ BAND

ŽIVÝ RAP PO FRANCOUZSKU
Hrdina druhý: Šikovný.


Že je 20Syl šikovný asi úplně nevystihuje situaci a dostatečně nedoceňuje jeho skills. A říct, že má zlaté ruce, když nepoužívá jen ruce a na golden pazour má stejně patent DJ Wich? Jak tedy popsat někoho kdo je DJ, producent, rapper, beatboxer…? Stát se hiphopovou institucí, to už tady bylo. Zkoušeli to i jiné kapacity, jako třeba MC Kasab, ale tenhle kluk je FAKT dobrej. Jak? Hodně. V DJingu je třeba pětinásobným světovým šampionem organizací DMC a ITF jako člen teamu C2C. V produkci má na starosti 4 alba svojí kapely Hocus Pocus, ve které i rapuje, beatboxuje, hraje si se samplerem a prostě to celý šéfuje jak dirigent. Nejen doma ve Francii jsou za totální hvězdy první velikosti a vyprodávají haly. Ne kluby, H A L Y. Žádný div, že když je řeč o nejlepších hiphopových kapelách s živými nástroji na světě, přijde jeho kapela Hocus Pocus na holení nejhůře jako číslo dvě po The Roots! A jak tohle srovnání a další koncert masérů z HP dopadne pro vás, se můžete přijít podívat v den výročí Pražského povstání. Že to bude totální lahůdka je snad ale úplně jasný všem, stejně jako to, že materiál z jejich loňského alba 16 Pièces tady ještě nezazněl.

5.5., Lucerna Music Bar
On And On Boombox
HOCUS POCUS /FR/
DJs: Kato, Pufaz, Inphy

PROFI SNÍLCI
Hrdina třetí: Dreadatý.


Promoe a jeho kumpáni z kultovních Looptroop Rockers. Málokdo v téhle zemi vzbuzuje tak vášnivé emoce, dělí fanoušky na tábory a nutí je se vymezovat. Málokdo si prošel tak zajímavým vývojem vztahů s fanoušky u nás. Málokdo by takovou situaci ustál, mohl se po ní cítit jako vítěz a měl jich pořád hromadu, možná ještě o dost větší, než na začátku. LTR mají vynikající novou desku Professional Dreamers, kde znovu překračují vlastní stín a žijí sen, ze kterého se nechtějí probudit. Během hodiny vás dokážou pobavit, pohladit jemnou věcí, zlomit krk tupounským bubnem, říznout vážným tématem, donutit k zamyšlení a jemnější nátury snad i k slzám. Zní nostalgicky, současně a futuristicky zároveň, že by neměli co nabídnout nebo že by chtěli předat evropské rapové žezlo? Ne, e.
Do kapely se po dvouleté odmlce vrátil CosM.I.C., o neuvěřitelně procítěnou a emotivní muziku s nehorázným stylovým rozpětím se stará Embee aka Em Busy Bee a v popředí tu muziku tvrdí Supreme a především lídr a ideový vůdce Promoe. Zkrátka koncert Looptroop Rockers v Praze po šesti letech jistě způsobí větší rozruch, než řízek na veganské párty.

24.5., Lucerna Music Bar
Dreamers Boombox
LOOPTROOP ROCKERS /SWE/
DJs: Chocolatic, Pufaz, Herbyboy
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Prago-Union-Hocus-Pocus-a-Lootroop-na-Boomboxu~09~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.