muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNěmecké hvězdy Sportfreunde Stiller zazáří ve Futuru

11.5.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

VIDEO: Sportfreunde Stiller - Ich, Roque


Kapela, která v Německu nadchla zástupy lidí, se konečně vydává i k nám. Sportfreunde Stiller mají rozhodně co říct i českému publiku a učiní tak už 22. května v pražském Futuru.

Sportfreunde Stiller nejsou v České republice příliš známí, avšak v domácím Německu patří k největším hvězdám. Vznikli v roce 1996 a svého největšího hitu se dočkali v roce 2005, kdy se píseň „'54, '74, '90, 2006“ věnovaná německému fotbalovému týmu stala hitem roku. O rok později byli na MTV Europe Awards vyhlášeni nejlepší německou kapelou. Jejich úspěch zpečetil i fakt, že v roce 2009 natočili album v rámci série MTV Unplugged, což se zatím podařilo jen málokteré neanglicky zpívající kapele.

Sportfreunde Stiller, kteří garantují současný kytarový pop nejvyšší kvality a výbornou show, si můžete vychutnat 22. května v pražském Futuru. 

Sportfreunde Stiller (DE)
+ support
FUTURUM - Praha
22. května 2012
start: 20:00
Cena v předprodeji: 360,- Kč
Cena na místě: 420,- Kč

Předprodej: ticketportal.cz, eventim.cz a ticktetpro.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Nemecke-hvezdy-Sportfreunde-Stiller-zazari-ve-Futuru~11~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.