muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyNa Hip Hop Kempu 2013 také Ektor & DJ Wich a Bisz aka East Side Story

13.4.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Ektor & DJ Wich

Po třech týdnech kochání se americkým rapem a jeho moby dick přírůstky v lineupu Hip Hop Kempu 2013 přišel čas na domácí rybník. Je nejvyšší čas zjistit, jaké velryby, štiky a žraloky nabízí domácí rapové vody. Začneme tím nejlepším, co můžete aktuálně dostat v Česku a Polsku. Ektor & DJ Wich za hrad a most. Bisz s kapelou za červeno bílou. Nebo spíš oboje na hrad a na Kemp.

Jestli není o něčem v současném CZ rapu diskuze, tak asi o tom, že Ektor & DJ Wich jsou Number 1. Jednomu vděčí tři čtvrtiny scény za to, že aspoň chvilku mohli snít o tom, že mají rapovou kariéru a aspoň tu chvilku, kdy rapovali do jeho beatu, se jim za to nikdo nesmál. Druhý je na scéně relativně chvilku, ale proč už je to tvýho rappera oblíbenej rapper? Když Ektor a DJ Wich spojili síly, všechno to do sebe zapadlo naprosto dokonale jako Tetris.

Pokud chcete znát největší aktuální jméno polského rapu, stačí vám čtyři písmena: B I S Z. Jeho spojení s Kempem není nic náhodného, ani úplně nového. Na fesťáku s atmosférou už dával jako mlaďas Kempovou hymnu mezi dvaceti vyjukanými polskými rappery. Co loni vydal desku Wilk Chodnikowy, polské rapové LP roku 2012, už je přeci jen trochu jinde. Nezapadá do škatulek, vymyká se stereotypním představám o polských rapperech. Působí jak naprosté zjevení. Jeho vášeň, poezie, odvaha pustit se i za bezpečnou zónu hranic hiphopu a vstoupit na tenký led experimentování s jinými styly muziky, to všechno je třeba ocenit. Nebo další výzva v podobě živelných koncertů s živou kapelou, MPCčkem a DJem. To vše z něj dělá originál a jednoho z černých koňů letošního Kempu.

Hip Hop Kemp 2013:

KENDRICK LAMAR /USA/
EL-P /USA/
ODDISEE & APOLLO BROWN /USA/
EKTOR & DJ WICH /CZ/
BISZ & B.O.K Liveband /PL/
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Na-Hip-Hop-Kempu-2013-take-Ektor-DJ-Wich-a-Bisz-aka-East-Side-Story~13~duben~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.