muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMusic festival Zahrada v Náměšti na Hané po jednadvacáté

6.4.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Hradišťan

Hradišťan


Největší festival v ČR zaměřený na world music, folk, rock, etno, bluegrass, tramp, blues, jazz, spirituály proběhne ve dnech 2. – 5. července 2010, pokud ovšem nepočítáme předkoncerty na různých místech Olomouckého kraje. Celkově na Zahradě vystoupí přibližně 150 skupin a sólistů z ČR a ze zahraničí. Především tu bude dlouhá řada hvězd a osobností folkové, world i rockové scény. Vedle nich se představí nejlepší z téměř čtyř set kapel a sólistů z výběrového Konkursu Zahrady, který probíhá již 19 let na jaře v celé ČR i na Slovensku.

HRADIŠŤAN * FLERET A JARMILA ŠULÁKOVÁ * ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA * BLUE EFFECT * SPIRITUÁL KVINTET * ŽALMAN A SPOL. * LAURA A JEJÍ TYGŘI * TRABAND * DEVÍTKA * BEŇA A PTASZEK * JABLKOŇ * ČANKIŠOU * COP * JUMPING DRUMS * MAJEROVKY A ALICE HOLUBOVÁ * PETR LINHART * ŽAMBOŠI * KOŇABOJ * BEZEFŠEHO * MARIEN * OBOROH * NAVOSTRO * JANANAS * I.C.Q. * IRISH ROSE * MARTIN ROUS * ARNOŠT FRAUENBERG * EPY DE MYE * MARTINA TRCHOVÁ *
… a 120 dalších skupin a sólistů

Hlavní program festivalu se odehrává na čtyřech scénách zámeckého lesoparku v Náměšti na Hané. Přibude ještě několik koncertů na zavedených i nových místech v Náměšti a v předstartovních dnech festivalu i na dalších místech střední Moravy: v Olomouci na Horním náměstí, ve Šternberku, v Lipníku nad Bečvou a v některých dalších místech.

Součástí festivalu je divácké hlasování o cenu Krtek pro nejlepší kapelu a písničkáře.

Ve čtvrtek 2.7. začíná program v 18:00, v dalších dnech probíhá program v Náměšti na Hané na čtyřech scénách od 10 hodin dopoledne do dvou do rána. Program budou doplňovat jam sessiony, tanec, divadlo, výstavy, hry a soutěže.

Hlídání dětí. Děti, trpaslíci a vůbec osoby menší než 130 cm dostanou vstupenku na celý festival za 1 Kč. * Slevy pro juniory (131 - 150 cm) - cca 50% - pouze na místě.

Z Olomouce jezdí na Zahradu kyvadlová autobusová doprava (a samozřejmě i večer po koncertech zpět), posíleny budou i vlakové spoje na trati Olomouc – Náměšť na Hané – Prostějov. Tábořiště je v sousedství hlavní scény, táboření je v ceně vstupenky. Vedle širokého sortimentu občerstvení bude ve festivalovém městečku i bohatá nabídka hudebních nosičů, knih či hudebních nástrojů. Koupaliště je v sousedství areálu. Invalidé mají vyhrazená místa jak v hledištích tak na tábořišti. Psi a další zvířata nemají vstup povolen.

Vstupenky v sítích Sazka Ticket, Eventim, TicketArt, Ticketportal a Ticketstream. (Na Slovensku Ticketportal.sk) * Slevy pro invalidy (ZP, ZTP a ZTPP) - cca 50% - pouze na místě. * 15% slevy pro držitele ISIC a ALIVE karet, pro členy Klubu Country radia a pro držitele ID karet Music City - pouze na místě.

Zahrada, Náměšť na Hané – amfiteátr a další místa, 2. – 5. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Music-festival-Zahrada-v-Namesti-na-Hane-po-jednadvacate~06~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.