muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníMňága a Žďorp oslaví narozeniny ve Velké Lucerně, pozvala si řadu hostů

14.8.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Mňága a Žďorp

Mňága a Žďorp letos slaví čtvrtstoletí od svého vzniku. Na Apríla vydala album Dáreček a 21. listopadu uspořádá speciální narozeninový koncert ve Velkém sále pražské Lucerny. Dorazí spousta hostů, mezi nimi například členové kapel Čechomor, Tata Bojs, Monkey Business, Kryštof nebo Vypsaná fiXa. Každý návštěvník obdrží zdarma nové CD Dáreček 2.

„Lucerna je pořád nejvíc sexy sál v Praze. Magické místo jako stvořené pro průlet čtvrtstoletím života“, těší se zpěvák Mňágy a Žďorp Petr Fiala. „Zahrajeme si s mnoha hosty i s bývalými členy, projedeme všechna období kapely, dorazí kamarádi z Valmezu i z New Yorku. Nečekáme od toho večera nic menšího než pořádnej večírek, kterej si všichni skvěle užijeme," dodává.

V průběhu večera spolu s Mňágou vystoupí například Franta Černý a Karel Holas (Čechomor), Milan Cais (Tata Bojs), Richard Krajčo (Kryštof) , Petr Váša (Ty Syčáci), NU.C a Marka Rybin (Skyline), Márdi (Vypsaná fiXa), Matěj Ruppert a Tonya Graves (Monkey Business), Kato (Prago Union). Chybět nebudou ani bývalí členové Mňágy a Žďorp a spousta dalších gratulantů z hudební i nehudební scény.

Vstupenky v ceně 399 Kč jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal. Součástí každého lístku bude CD Dáreček 2. To stejně jako "jednička" přinese cover verze písní Mňágy. Tentokrát se o ně postaraly kapely Charlie Straight, Buty, WWW, Longital, Goodfellas, OTK, Masomlejn, Roman Holý a Lucie Redlová.

HOSTÉ: Franta Černý a Karel Holas (Čechomor), Milan Cais (Tata Bojs), Richard Krajčo (Kryštof), Petr Váša (Ty Syčáci), NU.C a Marka Rybin (Skyline), Márdi (Vypsaná fixa), Matěj Ruppert a Tonya Graves (Monkey Business), Kato (Prago Union)
21/11/2012 od 19.30
Lucerna Velký sál / Praha 1
Vstupné 399 Kč v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Mnaga-a-Zdorp-oslavi-narozeniny-ve-Velke-Lucerne-pozvala-si-radu-hostu~14~srpen~2012/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.