muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMichal Horáček uvádí... Ohrožený druh

2.9.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Michal Horáček

Michal Horáček

foto: Daniela Dostálková

Unikátní hudební projekt Michala Horáčka „Ohrožený druh“ v koncertním provedení vstupuje do své třetí sezóny. Tentokrát s novou scénou, novou dramaturgií a hlavně s Michalem Horáčkem osobně - v roli průvodce večera.

Inspirováni skvělými ohlasy na album „Ohrožený druh“ se jeho tvůrci rozhodli představit tento jedinečný projekt ve formě živých vystoupení. Od podzimu 2009 do současnosti proběhlo již 18 koncertů napříč Českou republikou a na závěrečné měsíce roku 2010 jsou plánována další vystoupení. Vrcholem pak bude koncert v pražském Divadle na Vinohradech (26. 12. 2010), který bude zaznamenán na DVD. Oproti již odehraným představením přichází podzimní série s novou scénou, rozšířenou kapelou s pianistou a kapelníkem Ondřejem Brzobohatým a hlavně s Michalem Horáčkem v netradičně pojaté roli průvodce večera. Během představení tak zazní skladby nejen z alba Ohrožený druh, ale i z lyrikálu Kudykam a další známé písně s texty Michala Horáčka.

Účinkují: Michal Horáček, Naďa Válová, Lenka Nová, Věra Nerušilová, Tereza Nekudová, Hana Robinson, František Segrádo, Ondřej Brzobohatý a další.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Michal-Horacek-uvadi-Ohrozeny-druh~02~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.