muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLondýnští indie rockeři The Veils zavítají do pražského klubu La Loca

10.4.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

The Veils v La Loca

Hudebník, jemuž v žilách koluje Nick Cave i David Bowie.“ Tak britská hudební média popisují třicetiletého Finna Andrewse, frontmana londýnské indie rockové pětice The Veils. Ta v dubnu poprvé zahraje v Praze, a to v novém klubu La Loca Music Bar & Lounge na ulici Odborů 4.

The Veils vznikli již na samotném začátku nového milénia a své první album The Runaway Found vydali v roce 2004 u nezávislého vydavatelství Rough Trade. Tomu zůstali věrní až do současnosti. „The Veils jsou důkazem, že Velká Británie je stále rodištěm charismatických frontmanů,“ napsal o jejich prvním albu ve svojí pochvalné recenzi vlivný americký hudební server Pitchfork.  
Do Prahy The Veils přijedou živě představit své již čtvrté řadové album Time Stays, We Go, které vydali v polovině loňského roku rovněž u Rough Trade. Předskokana svého prvního vystoupení v ČR si kapela The Veils nyní sama vybírá z několika zaslaných ukázek českých i slovenských indie rockových seskupení. Jeho jméno bude oznámeno dodatečně.

Vstupenky na koncert se prodávají za 170 Kč přes síť Ticketpro. Dveře klubu budou otevřeny ve 20 hodin.

The Veils, Praha - La Loca Music Bar & Lounge,  21. 4. 14
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Londynsti-indie-rockeri-The-Veils-zavitaji-do-prazskeho-klubu-La-Loca~10~duben~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.