přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLine-up Jarního Sázavafestu

1.3.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Pro letošní Jarní Sázavafest, který se už mílovými kroky blíží, si pořadatele připravili několik „taháků“ pro fanoušky. Festival proběhne 23. 3. v KC Vltavská. Dveře do sálu KC Vltavská se fanouškům otevřou již v 17:30 a první kapela pak vystoupí od 18:10. Vstupenky na Jarní festival jsou stále k dostání v síti Ticketportal za 233 Kč včetně poplatků. Na místě pak vstupenka vyjde na 300 Kč včetně poplatků. Pro prvních 100 návštěvníků, kteří si koupí vstupenku na místě, si pořadatelé připravili dárek v podobě malého CD se singlem The Spankers, kteří na Jarním Sázavafestu zahrají.

„Třešničkou na dortu“ letošního Jarního Sázavafestu bude moderátor této společenské události. Honza Kalina, frontman kapely Sto zvířat, který zde nejen zahraje v rámci programu 100 minut namísto typických 40, ale celou akci bude i moderovat svým vtipným a pohotovým stylem.

Kromě stálice festivalu Sto zvířat zde zahraje i stále populárnější pražská parta The Spankers. Kapela si pro Jarní Sázavafest připravila novinku ve formě Spankers Soundsystem. František Albrecht, člen kapely, vysvětluje: „Spankers Soundsystem je mix reprodukované hudby a živého hraní, který skvěle rozjede koncertovou afterparty. Muzikanti si zahrají a zazpívají do známých hitovek v rytmu r´n´b, reggae, groovu a funku.“ Kapela The Spankers má za sebou celou řadu koncertů, včetně loňského turné po Brazílii. Letos pak chystají pro své fanoušky vystoupení i na Sázavafestu v Benešově, koncerty a turné nebo představení videoklipu k nedávno pokřtěnému singlu „Party lovers“.

Na Jarním Sázavafestu si dále zahrají The Prague Conspiracy, veselá, ska, funky kapela, která v rámci tohoto koncertování pokřtí svůj nový singl. Čtyřlístek kapel uzavírá ryze chlapecká formace, The Gangnails, kteří představí svou hudbu plnou směsice žánrů od klasického punku přes rockabilly až po rock’n’roll.

Jako první vystoupí kapela The Spankers (18.10 – 19. 00), následuje Sto zvířat (19.15 – 19.45), Gangnails (20 – 20.50), Sto zvířat podruhé (21.05 – 21.35), Prague Conspiracy (22.00 – 22.55), Sto zvířat potřetí (23.10 – 23.50) a festival ukončí Spankers Soundsystem (23.55 – 01.00).
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Lineup-Jarniho-Sazavafestu~01~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.