muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLegendární Visage vystoupí v březnu v Harrachově se symfonickým orchestrem

12.2.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Visage - Never Enough

Visage - jedna z největších hvězd britské nové vlny, ke které vzhlížejí Pet Shop Boys i Depeche Mode, zavítá v březnu do Harrachova. Stane se tak u příležitosti premiéry unikátního koncertního projektu The Synthosymphonica, který propojuje elektronickou a symfonickou hudbu.

Za zrodem projektu, který přináší zcela nový hudební zážitek, stojí electro-popové duo Cartonnage. „Visage v čele s charismatickým Stevem Strangem představí své největší hity v nových aranžích, ve kterých se ojedinělým způsobem propojuje chladný svět electropopu s vřelostí symfonického orchestru. Tím je opět 'náš' - český Prague Synthosymphonic Orchestra,“ přibližuje koncept The Synthosymphonicy její „duchovní otec“  Armin Effenberger.

Se stejnou pečlivostí, s jakou autoři projektu přistupovali k hudební složce show, se věnovali i jejímu vizuálnímu obsahu, ve kterém budou hojně užity nejmodernější technologie v oblasti video mappingu a lightdesignu.

Koncert Visage with Synthosymphonica se uskuteční v sobotu 15. 3. po vyhlášení vítězů individuálního závodu Mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově. Návštěvníci se v rámci doprovodného programu mohou těšit na řadu dalších koncertních vystoupení, která budou zveřejněna zanedlouho.

Vstupenky v síti Eventim.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Legendarni-Visage-vystoupi-v-breznu-v-Harrachove-se-symfonickym-orchestrem~12~unor~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.