muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKoncert dívčí čtveřice Savages již za měsíc v Rock Café

30.1.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Savages

Pražský koncert post-punkové čtveřice Savages se již nezadržitelně blíží. Dívčí kapela s francouzsko-britskými kořeny vystoupí v Rock Café za necelý měsíc, tedy v pátek 28. února. Předskakovat jim budou australští A Dead Forest Index. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Formace, která své jméno převzala z románu Pán Much od Williama Goldinga, je momentálně na evropském turné, kde se kromě Prahy zastaví i v Barceloně, Kodaně nebo v Paříži. Jejich raketový vzestup završený nominací na Mercury Prize komentuje frontmanka kapely Jehnny Beth těmito slovy : “Snažím se mluvit o lidech samotných, říkat jim pravdu, a možná proto na nás lidi chodí, protože v nás vidí inspiraci pro vlastní zrovnoprávnění.” Skupina existuje od roku 2011 a za tu dobu stihla kromě debutové desky Silence Yourself předskakovat legendárním Portishead nebo zahrát na jednom z největších amerických festivalů Coachella. S Portishead se ostatně holky představily i na jejich prvním pražském koncertu před dvěma lety.

Tentokrát se Savages představí poprvé v roli headlinerů. Jako předskokan přijede australské rockové duo s názvem A Dead Forest Index. Bratři Sam and Adam Sherry, pocházející až z dalekého Melbourne, mají na svědomí úspěšné debutové EP Antique, které vyšlo pod hlavičkou prestižního labelu Denovali Records.

Post-punkovou náladu linoucí se ze skladeb Savages si můžete přijít poslechnout do pražského klubu Rock Café už 28. února. Vstupenky pořídíte v předprodeji v síti Ticketpro za 395 Kč + poplatky nebo prostřednictvím naší ticketingové aplikace.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Koncert-divci-ctverice-Savages-jiz-za-mesic-v-Rock-Cafe~30~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.