muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKlaxons vystoupí s novým albem v pražském Lucerna Music Baru

24.6.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Klaxons

Klaxons

V Londýně zabydlení Klaxons se po dlouhých čtyřech letech vrátili s novým singlem nazvaným There Is No Other Time s druhou A-Side skladbou Children Of The Sun, které předznamenávají vydání svého třetího alba.

Nové album, které vznikalo během roku 2013 s Tomem Rowlandsem z Chemical Brothers, Gorgon City, Erolem Alkanem a Jamesem Murphym, se jmenuje Love Frequency a vyjde v červnu u labelu Akashic Rekords (distribuce Sony /Red).

Tahle deska je hodně o současnosti, je to emocionálně upřímné svědectví o technologickém a osobním pokroku.” Jamie Reynolds.

There Is No Other Time a další singl z nové desky Show Me a Miracle zní jako klasičtí Klaxons – ale u prvního singlu to je také spolupráce se senzačním tanečně popovým producentským duem, které se jmenuje Gorgon City a které v singlové hitparádě v Británii boduje na čtvrtém místě se singlem Ready For Your Love feat. MNEK.

Skladbou There Is No Other Time a následujícím albem Love Frequency se new raveová indie kapela Klaxons vrací na scénu po předešlých albech Surfing the Void (2010) a po cenou Mercury Music Prize ověnčeném albovém debutu Myths of the Near Future z roku 2007. Klaxons tvoří Jamie Reynolds (basová kytara, zpěv), James Righton (klávesy, zpěv) a Simon Taylor-Davies (kytara). HMV jejich hudební styl nazval acid-rave sci-fi punk-funk.

Klaxons s novou deskou samozřejmě naplánovali i evropskou šňůru a 22. listopadu od 19.00 hodin zahrají pražskému publiku v Lucerna Music Baru. Velkou zajímavostí jistě je, že Klaxons budou hrát na nástroje, které jsou vytištěné na 3D tiskárně.

Vstupenky za 540 Kč + poplatky budou jsou v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim, GoOut.cz na webu Lucerna Music Baru. Na pokladně LMB bez poplatku.

Klaxons (UK)
22. 11. 2014 – 19.00
Praha, Lucerna Music Bar
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Klaxons-vystoupi-s-novym-albem-v-prazskem-Lucerna-Music-Baru~24~cerven~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.