muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKapely UDG, Imodium a Post-It, DJ Wich, Lexa z Comebacku, Vilda Čok a další darovali krev

1.6.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

DJ Wich

DJ Wich

foto: Tomáš Martinek/Český červený kříž

Dárcovství krve je druh charity, kterou může podpořit skoro každý a nestojí ho to ani korunu – jen trochu času a překonání sebe sama. I když se při pohledu na jehlu nedělá spoustě z nás dobře, o tom, že odběr krve nebolí, se tentokrát přesvědčili i noví dárci krve, mezi které se přidala modelka Agáta Hanychová, zpěvák Ondřej Ruml, moderátor Petr Vágner, muzikant Vilém Čok, vicemiss Hana Věrná, modelka Hana Chymčáková, herec Matouš Ruml, DJ Wich, zpěvák Thom ze skupiny Imodium, Kapino ze skupiny PostIt a bubeník Jugi z kapely UDG.

Další akce Českého červeného kříže ve spolupráci s tváří bezplatného dárcovství krve Evou Čerešňákovou se uskutečnila ve Fakultní Thomayerově nemocnici, a kromě nových dárců ze světa showbusinessu se odběru zúčastnili i pravidelní dárci krve Václav Upír Krejčí nebo vicemiss Zuzana Štěpanovská.

„Na odběr krve jsem šla poprvé a kromě toho, že to nebolelo, tak jsem dostala i tatranku před odběrem, párek s hořčicí po odběru a ještě odcházím o půl kila lehčí,“ smála se Agáta, která byla ráda, že odběr zvládla i přesto, že z něj měla strach. Další modelky se při samotném odběru na jehlu a krev raději nedívaly, protože přiznaly, že i když je odběr bezbolestný, pohled na napíchnutou žílu jim nedělá zrovna nejlépe. Zástupci mužského pokolení naopak při odběru neustále vtipkovali, jako kdyby se nic nedělo.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Kapely-UDG-Imodium-a-Post-It-DJ-Wich-Lexa-z-Comebacku-Vilda-Cok-a-dalsi-darovali-krev~01~cerven~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.