muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKapela Prague Conspiracy křtí debutové CD

26.3.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Prague Conspiracy

Přední klubová kapela Prague Conspiracy pokřtí 3. dubna v pražském Futuru dlouho očekávané debutové CD. Spolu s ní budou večerem provázet glam rockoví Bitch & Chips a punk’n’rolloví Thunderbirds.

Jedna z nejaktivnějších tuzemských kapel si mezi svým holandským a slovenským tour „odskočí“ pokřtít své první album s názvem Renegades. Aby se na CD podařilo dostat co nejvíce z koncertní energie, bylo vše kromě zpěvu a kláves nahráno na živo. Výsledkem je nadupané album plné tvrdého riffového rocku s nádechem punku, který je odlehčen skvělým hlasem krásné zpěvačky Anety. Chytlavé melodické nápady dobře pasují na šlapající přímočaré podklady, takže o hity na albu není nouze.

Za poslední tři roky kapela prošla zásadními změnami. Ačkoliv ještě jako Prague Ska Conspiracy obdržela za CD Life On Ropes ocenění Anděl za desku roku v žánru ska a reggae a ve svém oboru byla jednou z nejzajímavějších středoevropských kapel, rozhodla se tento styl opustit. Po odchodu dechové sekce odešla z rodinných důvodů i zpěvačka Mariana Wesley, kterou vystřídala Aneta Galisová, jejíž rockový projev dokonale sedí novému stylu kapely. Ani ostatní posty nezůstaly beze změn. Z původního devítičlenného souboru zůstal pouze jediný zakládající člen – kytarista Kuba Siňor.Prague Ska Conspiracy byla úplně jiná kapela, ale přerod do Prague Conspiracy byl tak plynulý, že jsme ani neřešili radikálnější změnu názvu,“ říká Kuba.

Kapela je nyní ve své nejlepší formě. Sestava doplněná o druhého kytaristu má na živo nevídaný drive. Přesvědčit se o tom můžete 3. dubna ve Futuru.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Kapela-Prague-Conspiracy-krti-debutove-CD~26~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.