muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyJubilejní 15. ročník Sázavafestu oznamuje další hvězdy

22.12.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Kamil Střihavka

Kamil Střihavka

foto: Jan Konopiský

Slavná německá formace Alphaville v cele s charismatickým zpěvákem Marianem Goldem vystoupí 1.8. v magickém prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Zazní všechny slavné hity jako Forever Young, Big In Japan nebo Sounds Like a Melody nebude chybět i aktuální tvorba.

Blahopřát Sázavafestu k jubileu přijede také legendární „Ježíš “ Kamil Střihavka. To nejlepší z jeho slavné kariéry včetně nestárnoucího hitu Země vzdálená uslyšíme rovněž 1. 8. Účast již předtím mimo jiné potvrdili: Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Škwor, Sto zvířat (oslaví 25 let), Vypsaná Fixa (oslaví 20 let), Michal Hrůza, Wohnout, Xindl X, Michal Viewegh a také soubor Na Stojáka v cele s komikem Lukášem Pavláskem. Připravují se speciální akustické sety hlavních účinkujících, divadelní vystoupení, bollywoodské tance (Om Dance Academy) a tradičně vystoupí i vítěz kategorie Objev roku v nejprestižnější soutěži Zlatý Slavík – zpěvačka Ellis.

Sledujte náš facebook, velká vánoční akce již spuštěna! Lístky již v prodeji v síti Ticketportal za příjemných 500 Kč. Při koupi dvou vstupenek zaplatíte pouze 800 Kč. jedná se o limitovanou edici.  
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Jubilejni-15-rocnik-Sazavafestu-oznamuje-dalsi-hvezdy~22~prosinec~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.