muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníItalské Bloody Beetroots přijedou v září roztancovat Prahu

3.6.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
V současnosti velmi vyhledávané a populární elektronické a taneční duo nazvané The Bloody Beetroots vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru 8. září 2011.

Kapela sestává z producenta Boba Rifa, jinak známého pod pseudonymem Sir Bob Cornelius Rifo, a DJe Tommyho Tea, alias Isaaca. Hudba těchto “krvavých řep,” jak lze jejich název přeložit do češtiny, je extravagantním a odvážným mixem rebelující indie-elektroniky. Tato kapela take pracovala s mnoha známými umělci, hudebníky a filmaři. Jejich poslední takováto umělecká spolupráce proběhla při tvorbě klipu Romborama s animátorem Bennetem Pimpinellou. Jejich tvorba byla prezentována i na letošním českém Anifestu v Teplicích.

Duo Bloody Beetroots, které obvykle vystupuje v celoobličejových maskách, je známé také tvorbou remixů skladeb různých známých i méně známých umělců, jako jsou například Chemical Brothers, Metallica, Britney Spears a mnoho dalších. Jejich návyková a unikátní fúze elektro-house a punk-rocku posouvá skutečně všechny hudební hranice, a Bloody Beetroots jsou jednou z nejžádanějších uměleckých formací na současné hudební scéně.

“Jsme naprosto nadšeni, že můžeme The Bloody Beetroots přivítat v Praze. Tito chlapíci vždy předvádějí dechberoucí představení, které všechny návštěvníky koncertu naprosto unese!” řekl jeden z představitelů Fource Entertainment, promotérské společnosti, která The Bloody Beetroots v Čechách představí.

Přijďte se nechat přenést do jiných sfér s The Bloody Beetroots do Lucerna Music Baru ve čtvrtek, 8. září!

Vstupenky je možné zakoupit na všech pobočkách Ticketpro a take přímo v Lucerna Music Baru.
Vstupenky k stání 590.- Kč; balkon 890.- Kč
(K ceně se mohou vztahovat servisní poplatky, jako např. poštovné)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Italske-Bloody-Beetroots-prijedou-v-zari-roztancovat-Prahu~03~cerven~2011/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.