muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníIndie Session vol. II: The Prostitutes, I Like You Hysteric, Mindphones, Lillion Brosis

22.10.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Indie Session vol. II

Tvoje oblíbená hudební sešlost je zpět! Sessions v novém hávu ti nabízí sklizeň toho nejsladšího ovoce alternativní hudby v Česku. Bude to akce, na kterou jen tak nezapomeneš. Bude to akce, která se ti zaryje pod kůži. Bude to akce, na které nesmíš chybět! Tentokrát se ti představí kapely jak z Čech, tak ze světoznámého centra nezávislé hudby - Hrušovan nad Jevišovkou. Tak 23. listopadu zvedni řiť a přijď!

Kdy:
• 23. 11. 2012 od 20:00

Kde:
• Barrák Music Club, Ostrava - můžeš využít služeb nějakého světaznalého známého, který ví, kde klub Barrák je (Havlíčkovo Nábřeží 28), případně můžeš využít lepších instrukcí na adrese barrak.cz

Cena:
• 90 Kč v předprodeji v prodejnách Subform (Nádražní 29 - tram. zastávka Stodolní), Hudební svět (Havlíčkovo nábřeží 28 - o patro níž než je Barrák Music Club) nebo u osobních prodejců
• 110 Kč na místě v den události

Vystupující interpreti:

• The Prostitutes - Dnes už česká stálice na poli alternativního rocku!
Kapela má za sebou slušnou historii, ocenění, vystupování v rádiích a pyšní se velkou fanouškovskou základnou. Rozhodně stojí za to, aby sis tento jemno-drsný post-punkový nářez z Prahy poslechl naživo.

• I Like You Hysteric - Překvapivě vyspělý indie-pop!
Parta hravých mladíků, hýřících výbornými nápady a schopností kvalitně využít inspiraci zahraničními kapelami. Líbivost na první poslech, výborný zpěv a vyhrávky jsou jen jedny z mnoha znaků tohoto pražského uskupení.

• Mindphones – povedená čtyřka!
Poslední z třetice pražských kapel, Mindphones, dominují především na živých koncertech. Hrají mysticky a zároveň energicky v mezích indie-rocku. K vidění byli i v zahraničí a úspěšném Prague Indie Autumn Festivalu.

• Lillion Brosis - Rychlé rytmy, nekompromisní riffy a energie na roztrhání!
Tohle vše a mnohem více jsou Lillion Brosis. Tato nadějná moravská kapela nabízí jak čisté instrumentálky, tak písničky se zpěvem, přičemž si pohrává s prvky hardcorové muziky. Zkrátka pořádná pařba.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Indie-Session-vol-II-The-Prostitutes-I-Like-You-Hysteric-Mindphones-Lillion-Brosis~22~rijen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.