muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHip Hop Kemp bude hostit skateboardové Mistrovství ČR ve vertikální rampě

27.5.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Hip Hop Kemp 2010

Hip Hop Kemp 2010

Letošní ročník festivalu Hip Hop Kemp, který se opět uskuteční ve Festivalparku v Hradci Králové v termínu 19.-21.srpna má další přírůstek ve svém programu. Svůj hudební program, který čítá více než desítku kvalitních jmen z USA, další desítky evropských a česko-slovenských kapel, festival představil již začátkem dubna.

Nyní přichází s prvními perlami chystaného doprovodného programu. Po dohodě s Českou Asociací Skateboardingu, se na letošním Hip Hop Kempu uskutečnění skateboardové Mistrovství ČR ve vertikální rampě za účasti těch nejlepších jezdců. Na největší mobilní rampě v české republice budou moci diváci vidět také exhibici v bmx, skateboardu, in-line a scooteru.

Mezi další body doprovodného programu, které budou k dispozici návštěvníkům, patří mimo jiné paintball, lukostřelba, slaňování z hangáru nebo z jeřábu, aquazorbing, zápasy v blátě, bungeejump, basketbalová aréna nebo vychytané Gambrinus City.

Letošní festival začíná nabírat obrátky. S blížícím se termínem konání se na přelomu května a června bude měnit cena vstupenek, a tak ten, kdo si zakoupí vstupenky ještě v květnu, ušetří.

Hip Hop Kemp, Hradec Králové - letiště, 19. - 21. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Hip-Hop-Kemp-bude-hostit-skateboardove-Mistrovstvi-CR-ve-vertikalni-rampe~27~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.