muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFolk punk v podání kanadských The Dreadnoughts v lednu v Praze

1.12.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

The Dreadnoughts

Další z řady koncertů k desátému výročí festivalu Mighty Sounds je připraven. Už 14 ledna 2014 přijedou se svou folk punkovou show The Dreadnoughts do pražského klubu Rock Café.

Kapela z Vancouveru, která před dvěma lety ohlásila pauzu, se vrací. Toto rozhodnutí provází velké nadšení fanoušků; mix celtic punku, folku a polky, jaký předvádějí The Dreadnoughts, totiž strhne snad každého, kdo je kdy viděl naživo. Kapela, v jejíž tvorbě uslyšíte i harmoniku, housle nebo mandolínu, umí vytvořit chytlavé popěvky a hlavně neuvěřitelně energickou atmosféru a zaručeně dobrou náladu.

Na krátkém turné po Evropě nemohli The Dreadnoughts vynechat Českou republiku, ve které na festivalu Mighty Sounds v minulosti získali stovky nových příznivců. Na pražském koncertě je podpoří plzeňská folkpunková skupina Cheers!.

Špičkový folkový a celtic punkový večírek se chystá na 14. ledna v klubu Rock Café, ve kterém lze nyní pořídit lístky v předprodeji za 250,- Kč, stejně jako v obchodě Crossphere. Na smsticket.cz a v předprodejních sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro  je vstupenka k dostání za 270,- Kč.

The Dreadnoughts (CAN)
Cheers! (CZ)
14. ledna 2014
Praha, Rock Café
start: 19:30vstup: předprodej 250,- / 270,- Kč, na místě 320,- Kč
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Folk-punk-v-podani-kanadskych-The-Dreadnoughts-v-lednu-v-Praze~01~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.