muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyFestival Mighty Sounds přiváží Dropkick Murphys

30.1.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Dropkick Murphys

Unikátní žánrový festival Mighty Sounds, který letos proběhne v termínu 11. – 13. července, přiveze velikány celtic punku, americké Dropkick Murphys. Kapela, která dokonale propojuje své irské kořeny s punkrockem nebo Oi!, má nezaměnitelný zvuk. Za svou téměř dvacetiletou existenci se stala ikonou pro téměř všechny subkultury a skvěle tak podtrhuje atmosféru Mighty Sounds.

Doplňuje tak už ohlášené kapely, například švédskou oi! formaci Perkele, po které fanoušci festivalu dlouho volali. Mezi dalšími zveřejněnými jmény se objevili i čím dál populárnější němečtí Irie Révoltés, kteří umně kombinují ska, punk, hip-hop a reggae, dále rockabilly šviháci The Peacocks a celá řada dalších.

Informace o aktuálním line-upu a o předprodeji vstupenek lze nalézt na webu festivalu. Vstupenky na Mighty Sounds se v tuto chvíli prodávají za 990 Kč.

*MIGHTY SOUNDS 2013, vol. 10*
To nejlepší z punkrocku, rock'n'rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly
11. – 13. července 2014
Tábor, letiště Čápův dvůr
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Festival-Mighty-Sounds-privazi-Dropkick-Murphys~30~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.