muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníExample se rozpovídal o svých nej… v roce 2012

4.1.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Example

Example

Example, který 15. března odehraje koncert v pražské Incheba aréně, se Channel 4 svěřil se svými nej.. v roce 2012. Rok 2012 se britské legendě danceflooru jménem Example moc a moc povedl. Měl dva obrovské hity na druhém místě hitparády - Say Nothing a We'll Be Coming Back a celé léto věnoval koncertům, kterých odehrál celkem 49. Nakonec si tohle šílenství vybralo svou daň a Example byl na čas vyřazen ze hry kvůli poranění achilovky.
To mu ale, zdá se, zas tak moc nevadilo, protože měl alespoň čas věnovat se své snoubence, australské herečce a modelce Erin McNaught.
Example prozradil pár nejlepších a nejhorších momentů roku 2012:

Nejlepší koncert
Asi bych řekl O2 Arena v Londýně. Vyprodat ji mně přišlo jako velký úspěch - po tom jsem toužil celý život... 18 000 lidí přišlo jen kvůli mně a zpívali moje písničky, bylo to hodně emocionální...

Nejlepší dovolená
Strávil jsem celý leden v Austrálii... ale není to vlastně dovolená, protože tam žije má rodina, spíš je to takový odpočinek. Rád odpočívám tak, že běhám. .
Rád cvičím, ale když mám měsíc volno - což se nestává tak často - chodím každý den běhat na pláž a tak si nejlíp odpočinu. Nerad sedím na jednom místě.

Nejlepší jídlo
Měl jsem úžasná jídla v Singapuru a věřte nebo ne i v Americe. Nemají tam jen hamburgery a žebírka! A v Paříži jsme zašli s přítelkyní do jedné restaurace a to byla bomba! Vlastně to byla čínská restaurace ale naprostá špička! Jako z jiný planety..

Nejlepší jídlo, které jsi uvařil
Moje specialita je dušené jehněčí, což možná nezní nijak extra... ale dejte do hrnce spoustu zeleniny a maso a duste a uvidíte. Vyzkoušel jsem taky pár třicetiminutovek od Jamie Olivera. Zaberou mi ale tak hodinu, protože nakrájet mrkev a brambory mi trvá věčnost.

Letní hit roku 2012
Líbil se mi Wiley a jeho Heatwave - trochu odrhovačka, ale chytlavá a evokovala léto. Já v létě hodně koncertoval na Malorce a Ayia Napa a na Ibize a té písničce se nedalo utéct. Když pomyslím na léto 2012, vybaví se mi tohle. A taky si ji pamatuju, protože mě předstihla o jedno místo v hitparádě. Můj singl s Calvinem Harrisem byl na druhém místě a Wiley byl první.Fair play!

Nejlepší západ slunce
Musím říct... že ten v Sydney. Bylo to prvního ledna a já byl se svými nejlepšími kamarády, svou sestrou a přítelkyní a ten západ slunce jsem fotografoval. Neuvěřitelné! Nechal jsem si tu fotku vytisknout, zvětšit a dal jsem si ji doma na stěnu, když se ke mně moje přítelkyně přistěhovala. ,

Nejhorší noční spánek
Jeden den jsme hráli v Milton Keynes v Anglii se Swedish House Mafia, odehráli koncert a pak se rovnou přesunuli do Švýcarska a tam hráli koncert v jednu v noci.
Byl jsem na sračky. Slezli jsme z pódia ve dvě hodiny a jeli autem tři hodiny do Curychu na letiště, tam jsem spal na zemi na svém zavazadle a pak jsem letěl na Kypr přes Vídeň a Atény. Na konci téhle cesty jsem byl na rozsypání.
Vlastně jsem v létě absolvoval takových cest několik. Celkem 60 letů a 49 koncertů. Proto to taky odnesla ta achilovka.

Nejromantičtější moment
Nevím, bylo jich letos hodně, ale mám rád velké koncerty před spoustou lidí, když vedle pódia stojí moje holka.
Viděla v létě alespoň třicet koncertů. A je skvělý, že ji má moc ráda celá kapela. Normálně holky s muzikantama necestujou, ale tuhle mou všichni zbožňujou..

Vstupenky na jeho pražský koncert jsou k dostáná za 720,- Kč + poplatky v sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Example-se-rozpovidal-o-svych-nej-v-roce-2012~04~leden~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.