muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníEnnio Morricone vyprodal O2 Arénu - na jeho koncert zbývá již jen několik VIP vstupenek

30.1.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Ennio Morricone

Ennio Morricone

Slavný italský hudební skladatel Ennio Morricone již pomalu ale jistě směřuje své kroky do České republiky. Jeho pražský koncert se již nezadržitelně blíží. V neděli 9. února 2014 od 20:00 hodin se pod jeho vedením rozezní známé melodie nejen filmové hudby v podání sto sedmdesáti členného symfonického orchestru. V tuto chvíli je kapacita O2 Arény vyprodána. K dispozici jsou již jen poslední vstupenky do sekce VIP. Ti, co pražský koncert nestihnou, nemusí zoufat. Na žádost samotného maestra bylo přidáno ještě jedno vystoupení v nedaleké Bratislavě.

Autor mnoha skladeb k veleúspěšných filmům přijíždí do České republiky. Ve svém velmi nabitém programu si našel prostor i pro koncert v milované Praze. Tu si za poslední léta velmi oblíbil. S Českým národním symfonickým orchestrem zde totiž již nějakou dobu nahrává svá hudební díla. Naposledy tomu tak bylo u filmu Nejvyšší nabídka, za který obdržel Evropskou obdobu ceny Oscar, cenu Evropské filmové akademie EFA.

Koncert, který je naplánován na 9. února 2014 v pražské O2 Aréně, je již vyprodán. V prodeji zbývá již jen několik volných VIP vstupenek. Ty lze stále pořídit v síti SazkaTicket nebo přímo u pořadatele JVS Group. Šťastlivce, kteří stihli nakoupit vstupenky, čeká nezapomenutelný hudební zážitek. S jistotou je možné říct, že zazní ty nejznámější filmové melodie. Jen namátkou lze uvést skladby ze snímku Tenkrát na Západě, Profesionál, Kill Bill, Pro pár dolarů navíc, Bio Ráj nebo Maléna.

Zájem o vstupenky byl velký. V tuto chvíli již zbývá několik posledních lístků do VIP sekce. Žádné jiné vstupenky již k dipozici nejsou. Moc se na koncert těšíme. Bude to velký zážitek,“ uvedla Lucie Nouzová za pořadatelskou agenturu JVS Group.

Zájem o koncerty meastra Morriconeho je obrovský i v rámci celé evropské části turné. Vystoupení v Berlíně i Paříži jsou beznadějně vyprodány. Na koncerty v Zurichu a Vídni zbývají v prodeji poslední stovky vstupenek a předpokládá se, že lístky zmizí v nejbližší době.

Ti, kteří si vstupenky nestačili zajistit, jistě potěší zpráva o tom, že tato pětaosmdesátiletá ikona filmové hudby na vlastní žádost přidala ještě jeden koncert. Ten se uskuteční v nedaleké Bratislavě. Datum koncertu je 5. 4. 2014 a vstupenky jsou stále k dispozici.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Ennio-Morricone-vyprodal-O2-Arenu-na-jeho-koncert-zbyva-jiz-jen-nekolik-VIP-vstupenek~30~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.