muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDvě zahraniční alba v distribuci Indies Scope - Dubioza Kolektiv a JuJu

6.9.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Dnes vychází hned dvě novinky ze zahraničí, které má v exkluzivní distribuci Indies Scope. Divoký mix hiphopu, reggae a dubu od u nás populární Dubiozy Kolektiv a fantastická rocková fúze kytarového mága Justina Adamse a jeho souputníka, gambijského Juldeha Camary. Jak Justin & Juldeh, tak Dubioza Kolektiv navíc přijedou v listopadu do ČR a představí novinky na koncertech.

Dubioza Kolektiv - Wild Wild East

HIP-HOP / REGGAE / DUB / ROCK

Hip-hop, reggae, dub a rock a to vše posypané folklorem z Bosny a Hercegoviny. Tenhle gulášek vaří na jihu Evropy kapela Dubioza Kolektiv a výsledek je nadmíru lahodný. Kapela, relativně nová pro západní publikum, patří už ale několik let mezi největší koncertní senzace východní Evropy. Učíná, výbušná hudební směs v atraktivním podání dělá s posluchači divy. Není proto překvapením, že Dubioza Kolektiv, která v ČR již odehrála kolem dvaceti vystoupení a jejíž přerůstá věhlas do evropských rozměrů, dosáhla celosvětového vydání jejich nového alba u amerického labelu Koolarrow Rec.

více informací: www.indies.eu/alba/920/wild-wild-east/

KONCERTY V ČR:

02.11. - Palác Akropolis, Praha
03.11. - Fléda, Brno
06.11. - Cool Tour (Černá louka), Ostrava

Justin Adams & Juldeh Camara - JuJu In Trance

WORLD / ROCK / FUSION

Justin Adams, který již několikrát okouzlil české publikum a nyní se vrací znovu a opět Juldehem Camarou v projektu JuJu. Již osvědčené duo do projektu přibralo basistu Billy Fullera (Plant, Massive Attack) a bubeníka Dave Smitha a vtrhli do studia. Výsledkem je magické album, které do vás zatne své drápy. Vybroušená, až fyzicky elektrizující, fůze Afriky a Evropy.

více na www.indies.eu/alba/882/juju-in-trance/

KONCERTY V ČR:
16.11. - Praha - Palác Akropolis
18.11. - Šumperk - Blues Alive
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Dve-zahranicni-alba-v-distribuci-Indies-Scope-Dubioza-Kolektiv-a-JuJu~06~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.