muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDalší kolo soutěže Rock Café Contest v pátek 30. září

22.9.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Rock Café Contest

Rock Café Contest

Celorepubliková soutěž pro mladé kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest, 7.Základní kolo 9.ročníku:
Kapely: PAHEYL, NEON FOX, ŽÁDNEJ STRES
Rock Café, pátek 30.9.2011, start 19.30, vstupné 50,-


  
PAHEYL

Kapela Paheyl se v hudebním průmyslu pohybuje již bezmála šest let. Skládá se z pěti členů v čele s mladou a krásnou zpěvačkou. Všichni členové mají bohatou hudební historii a jsou zkušení muzikanti. V „rejstříku“ kapely je již jedno demo a zbrusu nová deska s názvem Krámek, jejíž křest se bude konat 12.10.2011 v Plzni. Vzhledem k podpoře klubů a v poslední době i starosty jedné plzeňské městské části se kapela začíná výraznou měrou zapisovat do uší široké veřejnosti. Kapela se vyznačuje nadhledem, skvělou náladou a komunikací s publikem i mezi sebou na podiu. Vzhledem k širokému záběru co se stylů týče (od RnB po prvky punku) – vše vlastní tvorba (kromě jednoho coveru pro pobavení publika) věříme, že se publikum skupiny Paheyl bude i nadále tak skvěle rozšiřovat.

NEON FOX

Kapela NEON FOX vznikala v průběhu roku 2008. Základ kapely, Jitka Zemanová (zpěv), Michal Cífka (bicí) a Petr Polman (baskytara) už spolu dříve působili v indie-shoegaze kapele Strange Way, která zastavila svou činnost v roce 2007. V roce 2008 Petr Polman a Josef Hromádka dali vzniknout NEON FOX. Hlavní vize byla propojit klasický syrový zvuk živé kapely s elektronickou hudbou. Dále k sobě přibrali Jitku a Michala. Určitý čas zkoušeli v této sestavě a pak k sobě po dlouhém hledání přibrali kytaristu Ctibora Bibina Špačka (ex Mincing Fury ... death metal/grind core).
Začátkem roku 2010 kapela zaujala produkční duo Muse Productions. Po cca půl roce však Muse Productions zanikají  a kapela si dále řeši management sama. Neon Fox stihli odehrát několik koncertů převážně na domácí půdě rodného Brna. Společně s divadelním seskupením Služebníci lorda Alfreda kapela pořádá multikulturní večery na Flédě, kde se propojují elementy divadla, živé kapely a DJs. V květnu roku 2010 kapela natočila své první demo nesoucí nazev Tripcore, které je k poslechu a volně ke stažení. V této chvíli kapela pracuje na propagaci natočeného dema a zaměřuje se na koncertni aktivity.


ŽÁDNEJ STRES

Východočeská partička vznikla v roce 2005, jejímiž členy jsou: Sláva, Fíla, Máca, Danda, Venda, Mary a Majčl...
Muzika, kterou vám Žádnej Stres pouští do uší, vznikla převážně z dílny všech členů kapely. Většina textů je v češtině a styl nebo žánr, říkejme tomu, jak chceme, společně s pozounem, trumpetou a harmonikou představuje našlápnutý Punk-SKA-Punk!!!
V současné době má Žádnej Stres na kontě první studiové CeDo, které nese název TO JE VONO a je k zakoupení u jednotlivých členů kapely nebo na www.zadnejstres.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Dalsi-kolo-souteze-Rock-Cafe-Contest-v-patek-30-zari~22~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.