muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyČtrnáctý ročník festival Open Air Musicfest Přeštěnice ve znamení československých hvězd

1.12.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Divokej Bill

Divokej Bill

S novým termínem a dramaturgií sázející především na známé české a slovenské skupiny přichází další ročník jihočeského festivalu v Přeštěnici. Open Air Musicfest se uskuteční 27. a 28. června 2014.

Byť do začátku festivalu zbývá ještě dost času, organizátoři akce oznamují první účinkující, kteří potvrdili svou účast. Poprvé v historii festivalu vystoupí československá rocková legenda Olympic, dále skupiny Divokej Bill, Iné Kafe, MIG21, Arakain a Škwor.

Chceme návštěvníků připravit zajímavý a zároveň zábavný festivalový line up pro všechny hudební generace“, vysvětlil dramaturgii 14. ročníku festivalu Josef Kašpar. V programu se stejně jako v minulosti objeví desítky dalších domácích a zahraničních kapel. Do konce roku 2013 bude na stránkách www.prestenice.cz spuštěna soutěž Expedice Přeštěnice. Na vítěze čeká účast na festivalu.

Předprodej vstupenek začíná již 1. prosince a to za výhodnou cenu 390 Kč.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Ctrnacty-rocnik-festival-Open-Air-Musicfest-Prestenice-ve-znameni-ceskoslovenskych-hvezd~01~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.