přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBenefiční koncert na dodávku - Xavier Baumaxa, Bonus, Kopec Šišek 22. 3. 2012, Bio Oko

19.3.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Bonus

Bonus

foto: Prokop Hůla

Ve čtvrtek 22. března 2012 proběhne v pražském Biu Oko benefiční koncert, jehož cílem je získat prostředky k zakoupení asistenčního automobilu pro občanské sdružení Ramus.

Ramus je kolektiv fungující na dobrovolnické bázi, který již třetím rokem pořádá akce pro mladé lidi s postižením i bez něj. Dodávka umožní zajistit hladký průběh letních táborů v Novohradských horách a dalších akcí během roku. 

Myšlenka benefičního koncertu se zrodila v srpnu 2011, kdy trojice baťůžkářů (jeden z nichž byl na invalidním vozíku) stopovala u dálnice a mířila na letní tábor. Této trojici zastavil ve své dodávce hudebník Xavier Baumaxa a popovezl ji blíže k cíli.

Díky tomuto náhodnému setkání Xavier Baumaxa sdružení Ramus podpoří, aby si koupilo dodávku vlastní. Před ním vystoupí pražské folkové duo Kopec Šišek, večer zakončí angažovaný rapper Bonus a jeho Martin Tvrdý trio. Hudební zážitek bude doprovázen projekcí.

Na místě budou informační stánky několika spřízněných sdružení (Asistence, Statek Vlčkovice). Po koncertě proběhne v sále projekce krátkých filmů dokumentujících akce o. s. Ramus.

Vstupenky jsou již v prodeji na pokladně Bio Oko. Kupující si mohou vybrat ze tří cenových kategorií lístků a sami se tak rozhodnout, jak moc akci podpoří. Na místě budou k prodeji také trička s originálními potisky, vyrobenými během jedné z akcí sdružení. Výtěžek z celého koncertu zdvojnásobí nadace Divoké Husy.

Přehledné info:
www.ramus-os.cz/dodavku

Kontakt:
Hynek Trojánek (776 453 926), hynek.trojanek@ramus-os.cz

Odkazy:
www.ramus-os.cz
www.divokehusy.cz
www.biooko.net
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Beneficni-koncert-na-dodavku-Xavier-Baumaxa-Bonus-Kopec-Sisek-22-3-2012-Bio-Oko~19~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.