muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBára Basiková, Tereza Černochová a Monika Bagárová v Roudnici nad Labem

14.4.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Bára Basiková

Bára Basiková

V pátek 23. dubna ovládne Karlovo náměstí v Roudnici nad Labem ryze ženský element. Za lepší budoucnost tu s bohatým hudebním programem programem vystoupí populární zpěvačky reprezentující tři generace domácí hudební scény - Monika Bagárová, Tereza Černochová a Bára Basiková. Kromě uměleckého prožitku si návštěvníci budou moci vychutnat i tradiční české občerstvení a nudit se nebudou ani děti, pro které bude připraven zábavní herní koutek. Koncert je zdarma přístupný široké veřejnosti.

Celou akci zahájí nejúspěšnější česká finalistka Česko-Slovenské SuperStar Monika Bagárová. Za doprovodu klávesistů nejdříve zazpívá světoznámé písně, s nimiž v populární show soutěžila, a následně potěší fanoušky svou autogramiádou.

Po Monice se na scéně představí stálice české hudební špičky Bára Basiková, jejíž koncert na vánočních trzích naprosto okouzlil celou Roudnici. Kromě známých muzikálových melodií a hitů, jež v jejím podání zajisté dobře znáte, vystoupí i s dívčím sborem Gymnázia Roudnice nad Labem Zlatá střední.

Na závěr Vás čeká pořádná bigbeatová jízda živelné Terezy Černochové a našlapané kapely Skupina. Ze své společné hudební kuchyně Vám naservírují výživný mix funky a RnB, ale rozhodně nebudou šetřit ani ostřejšími rockovými výpečky.

Hudebním programem provede Gába Al Dhábba, finalistka druhého ročníku Česko hledá SuperStar.

Strádat nebudou ani příznivci tradičního festivalového jídla a pití, kteří zajisté uvítají speciální nabídku - ke každé klobáse pivo zdarma. O zábavu budou mít postaráno i ti nejmenší, pro které bude připraven dětský koutek se skákacím hradem.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Bara-Basikova-Tereza-Cernochova-a-Monika-Bagarova-v-Roudnici-nad-Labem~14~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.