muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAnya Stuart a nová deska kapely Alvik - konečně čerstvý podzimní vítr na české hudební scéně, 6. 11. vychází album Your Name Here

22.10.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Alvik

Nu-jazzové kosmopolitní Alvik lze jen s výhradami označit za českou kapelu, byť v Praze vznikla a tuzemská metropole dodnes slouží jako nejčastější dostaveníčko jejích členů.

Kapela od začátku své existence elegantně propojuje jazzové postupy se soulem i výboji v současné elektronice, stěžejním poznávacím znamením však zůstává Anyin jedinečný vokál, který u nás, snad jen s výjimkou Tonyi Graves, nemá obdoby.

Nové album Your Name Here vychází v listopadu a sestava překračující hranice států tentokrát zeširoka překračuje i hranice stylů a tím rozšiřuje okruh svých příznivců jako nikdy předtím. Poučená hudební veřejnost se rozhodně může mít před touto kapelou na pozoru.
 
Jasným důkazem je hned pilotní singl Impression opírající se o akustickou kytaru a čistou intonaci zpěvačky Andrey Stuart. Ke skladbě právě vznikl videoklip, který se natáčel v Paříži a v Praze.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Anya-Stuart-a-nova-deska-kapely-ALVIK-konecne-cerstvy-podzimni-vitr-na-ceske-hudebni-scene-6-11-vychazi-album-Your-Name-Here~22~rijen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.