muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAnna Aaron, spoluhráčka Erika Truffaze, již v sobotu v Paláci Akropolis

2.10.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Anna Aaron

foto: Germinal Roaux

Hvězda hitparády R1 a spoluhráčka Erika Truffaze, další z úspěšné švýcarské líhně, z níž pochází písničkářka světového renomé Sophie Hunger, přijede se svou kapelou a novým albem Neuro. Na pražském koncertu budou předskakovat The Animen z Ženevy.
  
Ve svých 28 letech fascinuje Anna Aaron nejen talentem, ale i temnými, neúprosnými emocemi, předávanými bez mrknutí brvou s hypnotickým doprovodem klavíru. Anna Aaron působí jako chybějící článek mezi Patti Smith a Diamandou Galas.

Její druhé album, Neuro, které představí v Praze, je zásadním obratem k elektronice, podílel se na něm londýnský team s bubeníkem Jasonem Cooperem (The Cure), Benem Christophersem a producentem Davidem Kostenem (oba Bat For Lashes). Inspirací je kultovní cyberpunková kniha Neuromancer od Williama Gibsona, jako předkapela přijede čerstvý objev kytarové scény The Animen z Ženevy.

Jemně vybroušené skladby Anny Aaron vás doslova přimrazí k židli. Na první poslech nevinné balady jsou vyšperkované nelítostnou krutostí i sardonickými škleby. Vloni se představila vyprodanému divadlu Archa spolu s Erikem Truffazem a Sophií Hunger. Skladba Blue Movie, kterou Anna Aaron s Truffazem nahrála, se umístila v celoroční hitpárádě Radia 1 na 1.1 místě.

Vstupenky k zakoupení v kavárně Paláce Akropolis, Goout.cz, Mepass.cz, Radost shop a v sítích Ticketpro.

Předprodej: 330 Kč (stání), 380 Kč (sezení)

Více na www.rachot.cz

ANNA AARON + THE ANIMEN (Švýcarsko)
So 4. 10. 2014, 19:00 Palác Akropolis
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Anna-Aaron-spoluhracka-Erika-Truffaze-jiz-v-sobotu-v-Palaci-Akropolis~02~rijen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.