muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAmerická psychedelie v podání Brian Jonestown Massacre dorazí do Futurum Music Baru

13.3.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Brian Jonestown Massacre

The Brian Jonestown Massacre je psychedelická rocková kapela ze San Franciska. Vznikla v roce 1988 a milovníci škatulek ji označily přívlastky folkrocková, bluesrocková, acidrocková, shoegazingová, elektronická a především experimentální.

Kapela má šest až sedm členů, ale ústřední postavou je zpěvák a multiinstrumentalista Anton Newcombe, který spolupracoval s řadou jiných kapel, jako např. s Dandy Warhols nebo Dead Meadow.

The Brian Jonestown Massacre dosud vydali dvanáct studiových alb, z nichž poslední deska Aufheben z roku 2012 byla příznivě hodnocena kritikou – v anketě Metacritic získala 73 procent. Ze starších alb bylo velice zdařilé ...And This Is Our Music z roku 2003.

Psychedelické pasáže evokují halucinogenní stavy, přestože frontman Newcombe již dávno s drogami i alkoholem přestal. Poučeni krautrockem, The Brian Jonestown Massacre skládají ze sitárových zvuků, fléten a smyčců nevšední a výjimečnou pastvu pro uši.

Koncert Brian Jonestown Massacre se uskuteční 11. června ve Futurum Music Baru v Praze.

Vstupenky za 290,- Kč + poplatky budou jsou v prodeji v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Brian Jonestown Massacre (USA)
11. 6. 2014 – 20.00
Futurum Music Bar - Praha

290,- Kč + poplatky v obvyklých předprodejích
290,- Kč v pokladně LMB
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Americka-psychedelie-v-podani-Brian-Jonestown-Massacre-dorazi-do-Futurum-Music-Baru~13~brezen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.