muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ZÓNA A

15.7.2011 Jedenásty ročník slovenského festivalu Žákovic Open sa uskutoční už o týždeň v Trenčianskych Bohuslaviciach, a to v piatok 22. a sobotu 23. júla.
11.5.2011 Kapela Tři sestry ani letos nezapomíná na své narozeniny a se svými fanoušky je oslaví o příštím víkendu dvoudenním festivalem na pražském koupališti Džbán. A o punk tady rozhodně nebude nouze.
23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.
25.3.2011 Je duben roku 1984, a z právě rozpadlé kapely Paradox vzniká v Bratislavě skupina Zóna A, která dodnes definuje pojem punková legenda. V prosinci 2010 Zóně A vyšlo pod hlavičkou EMI Best of CD, nazvané Všetko najlepšie...
23.4.2010 Kapela Tři sestry si v tomto roce připomíná pětadvacetileté výročí svého působení na domácí hudební scéně. Před pár týdny fanouškům nadělila nové album Lázničky a zanedlouho dojde i na její tradiční festivalovou oslavu na pražském Džbáně.
3.4.2010 Orchester z Marsu je bočný projekt Štofa z Hudby z Marsu. Na debutovom albume sa zjavili spevácke mená ako Koňýk, Ďuďo, Dorota Nvotová alebo Jana Tóthova. Práve tá naspievala skladbu Mustang Song, ku ktorej si môžete pozrieť klip.
25.4.2007 Bratislavská punková legenda Zóna A, okrem neustáleho koncertovania, stíha vydávať aj rôzne výbery a reedície starých albumov. Posledne to boli demoverzie predchodcu Zóny, skupiny Paradox, teraz sa dostal na pulty výber Klenoty a odpadky.
24.2.2007 Jeden z najväčších slovenských festivalov – piešťanský Hodokvas začína predávať lístky už 1. marca. Ak si teda permanentky zakúpite v marci, získate ich za sumu 999 korún.
21.8.2006 Minulý čtvrtek se na letišti v Piešťanech otevřely brány druhého největšího festivalu našich východních sousedů nazvaného Hodokvas. Svému názvu tahle akce dostála na výbornou.Tak se na ní pojďme podívat.
2.6.2006 A ještě si dovolíme jednu festivalovou ze Slovenska: Protože se rozšiřuje také line-up festivalu Hodokvas, který se uskuteční v polovině srpna v Piešťanech, podíváme se na jeho nově potvrzené vystupující.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.