muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ZOLA JESUS

16.11.2012 Zola Jesus, americká speváčka s ruskými koreňmi zverejnila na svojom profile na stránke Soundcloud.com svoju coververziu čerstvého singla Rihanny. Skladbu Diamonds speváčka na Twitteri venovala svojim fanúšikom ako "malé poďakovanie."
22.7.2012 Z festivalovej mapy Európy lákal skoro najviac, trojica The Cure, Radiohead a Stone Roses hovorila za všetko. No nie všetko však bolo na lisabonskom festivale Optimus Alive tak ideálne, ako jeho program.
7.12.2011 Série Bohemian Like You si letos na podzim připomněla již čtyřletou existenci a oslavila ji, jak jinak, dalšími koncertními večírky. Ten zatím poslední se uskutečnil v neděli v pražské MeetFactory a patřil Zole Jesus a High Places.
3.12.2011 Experimentálně-electropopoví Hight Places a Zola Jesus se vracejí se svými novými alby do Prahy. Ještě předtím, než se na pódiu smíchovské MeetFactory odehraje jejich společný dvojkoncert, si udělejme malou hudební pozvánku...
2.12.2011 High Places jsou Mary a Rob, původem z Brooklynu, nyní žijící v Los Angeles. Spolu začali hrát roku 2006, o dva roky později vydali kolekci singlů a EP pod výstižným názvem 03/07 – 09/07, se kterou se zařadili po boku Handsome Furs nebo Lucky Dragons...
17.10.2011 Listopad a prosinec nabídne další zajímavé koncerty ze série Bohemian Like You, která navíc tou dobou oslaví své čtvrté narozeniny. V pražské MeetFactory se postupně vystřídají Neon Indian, Zola Jesus, High Places, HTRK a We Love.
5.10.2011 Včera oficiálně vyšla třetí řadovka zpěvačky Zoly Jesus s názvem Cornatus. Vydání alba předcházel již v letních měsících uveřejněný singl Vessel. Ta stejná píseň se nyní dočkala i videoklipu, natáčel se v pouštích Nového Mexika, ale nějaké slunné zážitky neočekávejte.
3.10.2011 Waves Vienna je nový mestský festival vo Viedni. Jeho prvý ročník priniesol do viedenských klubov a koncertných priestorov hudbu z celého sveta, so špeciálnym dôrazom na hudobníkov z Východnej Európy.
7.9.2011 Label Sacred Bones nenecháva nič na náhodu a v predstihu láka na album Conatus (4.októbra) melancholickej divy menom Zola Jesus. Po úvdonom singly Vessel vypúšťa po dvoch mesiacoch do obehu pieseň Seekir.
8.7.2011 Zola Jesus je pseudonym melancholicky démonickej, operou vyformovanej speváčky so skutočným menom Nika Roza Danilova.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.