muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ŽLUTÝ PES

4.5.2011 Festival Mezi ploty letos slaví 20. výročí. Oproti předešlým rokům se pořadatelé rozhodli vypustit jeho dobřanskou a brněnskou část a jak sami říkají, veškeré úsilí věnují velkým oslavám v Praze. Ty vypuknou 28. a 29. května v areálu bohnické psychiatrické léčebny.
21.1.2011 Tentokrát zakotvíme u bigbítu. Se svými letošními headlinery se začínají chlubit taky alespoň co do žánrovosti muziky spřízněné festivaly Noc plná hvězd, Basinfirefest a Benátská noc.
19.8.2010 V pátek 27. a sobotu 28. srpna proběhne v západočeské metropoli Pilsner Fest, neboli slavnosti plzeňského pivovaru. Jeho areál se stane i samotným dějištěm celé akce a vstup na ni bude tak jako v předchozích letech zdarma.
5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
12.2.2010 Festival Benátská noc se připravuje na svůj 18. ročník a symbolicky 18. února v 18:18, kdy by měl být spuštěn i nový festivalový web, chtějí jeho organizátoři odtajnit i své bližší plány. Už teď je ale venku několik potvrzených kapel.
14.10.2009 Ondřej Hejma, veřejnosti nyní známý jako porotce Superstar, se svojí kapelou Žlutý Pes vystoupí zítra, ve čtvrtek 15. října, v Městské knihovně na pražském Mariánském náměstí v rámci série Diví muži na zemi i mimoni.
2.10.2009 Pohled do kalendáře napovídá, že tuto neděli budou mít svátek Františkové. V pražském klubu Futurum v tento den proběhne vzpomínkový večer na jednoho z nich, předloni zesnulého kytaristu skupiny Žlutý pes Františka Kotvu.
22.7.2008 Yellow Mellow není nová řadovka Žlutého psa, nýbrž kolekce převzatých klenotů z pokladnice především světového blues, ale i boogie a southern rocku. Bob Dylan, John Nitzinger, J. J. Cale...
24.6.2008 Kromě výročního koncertu Elánu v Areně HC Sparta nebo narozeninového koncertu Heleny Vondráčkové ve Státní opeře se dnes Praha stane dějištěm křtu nové desky skupiny Žlutý pes.
30.7.2007 Legendami nabitý druhý ročník festivalu Music in the Park o uplynulém víkendu v pražské Stromovce přivítal zpěvačku Lauryn Hill, bluesové Blood Sweet and Tears, pianistu Dr. Johna, hráče na mandolinu Rickyho Skaggse, nebo saxofonistu Courtneyho Pinea...

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.