muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ZLÍN

2.4.2007 Duben je pro Zlínský kraj měsícem metalu a tvrdé hudby. Jeden z výrazných představitelů britského heavymetalu, od poloviny sedmdesátých let fungující Saxon, zavítá přímo do Zlína společně s německými Masterplan a domácími Flood. Metal se bude hrát takřka celý měsíc v malenovickém Tetourovi, 13. dubna pak proběhne festival Inferrif.
28.2.2007 Opravdu bohatý a pestrý koncertní program si pro posluchače připravili pořadatelé ve Zlínském kraji na měsíc březen.
21.1.2007 Novozélandská kapela The Feelers se v rámci svého evropského turné po dvou letech opět chystá dobýt česká klubová pódia.
29.12.2006 Americký rapper Afu-Ra, kterého mohli příznivci hip-hopu v tuzemsku naposledy vidět na letošním ročníku festivalu Hip Hop Kemp, si na leden naplánoval sérii několika vystoupení v Česku i na Slovensku.
30.11.2006 Vzhledem k opožděnému vydání novinkové desky se skupina Manowar rozhodla odložit chystané evropské turné.
23.11.2006 Druhý ročník zimní variace festivalu Masters Of Rock proběhne 2. prosince v hale Novesta ve Zlíně. Mezi největší taháky festivalu se zařadí britští blackmetaloví Cradle Of Filth, kteří v říjnu vydali své nové album Thornography.
13.10.2006 Finská kapela Waltari se na přelomu listopadu a prosince opět vrátí do Česka. Odehraje zde dva samostatné koncerty, festivalový set v rámci Zimního Masters Of Rock a její členové se navíc stanou kmotry nové desky skuipny Wohnout.
20.7.2006 Nejposlouchanější rockové rádio na Moravě připravilo svým posluchačům prázdninové překvapení. V pátek 14. července během dopoledne změnilo AZ rádio jméno na Radio Rock Max.

71-80 (83) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.