muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ZLÍN

5.2.2008 Nejpestřejší koncertní paleta posledních několika měsíců čeká v únoru na posluchače na Zlínsku a Olomoucku. Za největší lákadla by se daly považovat koncerty Fermáty, Radůzy nebo Mňágy a Žďorp.
22.1.2008 Po roční odmlce se 7. března do zlínské haly Novesta vrátí jarní metalový festival Metalmania. Jeho headlinery tentokrát budou američtí thrashmetaloví klasici Megadeth, které na line-upu doplní třeba ejich krajané Overkill či němečtí Rage.
5.12.2007 Multižánrová parta United Flavour, sólový koncert Kena Hensleyho ze skupiny Uriah Heep či speciální turné Tata bojs. To jsou nejzajímavější prosincové koncertní taháky na Zlínsku a Olomoucku.


2.11.2007 Nejvýznamější domácí bluesový festival bude vévodit listopadové koncertní nabídce na Zlínsku a Olomoucku. Roli největších taháků živé hudby bude ještě možno vidět ve vystoupení Die Happy nebo Transglobal Underground.
9.10.2007 Korpiklaani, Laczo Deczi, J. A. R.. Finský folk-metal, špičkový jazz nebo funky bude znít v říjnu ve Zlínském a Olomouckém kraji. Koncertní nabídka následujícího měsíce je na střední a severní Moravě opravdu bohatá a vybrat si „svůj“ koncert může prakticky kdokoliv.
17.9.2007 Po dvou jarních vyprodaných koncertech v pražském Obecním domě se na začátku listopadu vrátí do České republiky proslulý Orchestr Glenna Millera. Tento bigband, který je jedním ze dvou oficiálních pokračovatelů původního souboru, vystoupí v Brně, Plzni a Zlíně.
3.9.2007 Devátým měsícem tohoto roku začíná nová klubová sezóna i ve Zlínském a Olomouckém kraji. Zatím se sice hudební dramaturgie na Valašsku a Hané spíše rozjíždí, přesto můžeme najít několik zajímavých koncertních tipů.
2.8.2007 Legenda českého folkrocku AG Flek oslaví tuto sobotu třicetileté výročí své existence. Narozeninový koncert odehraje kapela v rámci festivalu Zlínský Woddstock, který se uskuteční v areálu firmy VLW ve Zlíně – Malenovicích.
13.6.2007 Dvanáctý ročník festivalu populární hudby Czechtalent Zlín 2007 byl vyhlášen 10.ledna 2007, kdy byli vyzváni talentovaní zpěváci a zpěvačky do 23 let, aby díky této prestižní soutěži ukázali svůj talent.
1.5.2007 Při letmém pohledu do květnových programů zlínských klubů, hudebních kaváren, čajoven, divadel a jiných míst zasvěcených kultuře by se mohlo zdát, že jsou nebohý Zlíňan i nebohá Zlíňačka odsouzeni k jarní kulturní avitaminóze. Ale zdání klame: Čechomor, Wanastovi vjecy, Michal Pavlíček...

61-70 (83) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.