muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ZKUŠEBNA

23.4.2012 Že žádný učený z nebe nespadl a muzikant i kapela se stává muzikantem i kapelou až po dlouhých hodinách cvičení, je stará vesta. Ale už málokomu se chce poslouchat umělecké polotovary...
3.11.2011 Jak jsme již informovali, v soutěži kapel Zkušebna, která probíhala v průběhu září a října na stránkách Muzikus.cz, porotu nejvíce zaujalo trio Potpalto. Společnost Olympus, která věnovala hlavní cenu, nám zaslala fotku z předávačky.
10.10.2011 Soutěž Zkušebna, která za podpory značek Olympus a Jack Daniel´s probíhala v uplynulých týdnech na stránkách Muzikus.cz, konečně zná své výsledky. Z přihlášených kapel, které splnily podmínky soutěže, nejvíce zaujala skupina Potpalto.
1.9.2011 Zkušebna, to je nová soutěž pro kapely, kterou přináší Muzikus za podpory značek Olympus a Jack Daniel´s. Tentokrát se jedná o malinko odlehčenou soutěž, ovšem se zajímavými cenami od hlavních partnerů.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.