muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YOUSSOU N'DOUR

8.7.2011 V kapse dvě vítězství v hlavní kategorii European Festival Awards, na čele programu Coldplay, Prince, The Strokes a Pulp a k tomu všemu navrch ještě kulaté jubileum. Očekávání od letošního Open'eru byla velká.
22.6.2011 Návštěvníci festivalu Colours of Ostrava budou muset oželet vystoupení africké pěvecké hvězdy Youssou N´Doura, který ze zdravotních důvodů náhle zrušil část evropského turné. Místo něj se pořadatelům podařilo sehnat jiného významného afrického muzikanta, Salifa Keitu.
22.6.2011 Senegalský zpěvák Youssou N´Dour bohužel ze zdravotních důvodů zrušil část evropského turné, v rámci něhož měl zahrát i na festivalu Colours of Ostrava.
1.3.2011 Festival Colours of Ostrava na dnešní tiskové konferenci odtajnil hlavní hvězdy svého jubilejního desátého ročníku, který se odehraje od 14. do 17. července. Ve srovnání s předchozími ročníky letos dostanou širší prostor zavedená jména alternativního rocku.
25.2.2011 Na letošek naplánované reunionové turné britských Pulp se rozrůstá do větších rozměrů, než by kdo ještě před pár měsíci čekal. Kapela bude hvězdou celé řady evropských festivalů, mezi něž se teď zařazuje i polský Heineken Open’er.
20.7.2010 Pro toho, kdo zná Youssou N'Doura pouze díky jeho duetu 7 seconds s Neneh Cherry, který v polovině 90. let boural světové hitparády, bude asi jeho novinkou zaskočen. Méně už rozhoupané reggae album...
31.10.2007 Hudební výlet do arabského světa, jenž podnikl skvělý západoafrický zpěvák Youssou N'Dour na minulém albu Egypt, zůstane asi načas ojedinělý. Jeho novinka Rokku Mi Rokka se opět pohybuje...
19.12.2005 Již počtrnácté v srpnu Budapešť ožije největším hudebním festivalem ve střední Evropě. Během osmi dnů se představí téměř tisíc vystupujících ze šedesáti zemí světa.
27.11.2005 Jeden z nejvýraznějších představitelů „afropopu“, senegalský rodák Youssou N’Dour nedávno v newyorské Carnegie Hall uspořádal sérii workshopů a koncertů, na nichž představil kulturu a historii své rodné země. Ve Švýcarsku zase spolu s Peterem Gabrielem a Neneh Cherry uspořádal charitativní koncert proti malárii.
11.11.2005 Na evropský trh se tento týden dostal komplet čtyř DVD se záznamem charitativního koncertu Live 8, který se konal 2. července na devíti místech světa z iniciativy Boba Geldofa.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.