muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YOUR DEMISE

3.12.2013 Do Prahy a Ostravy zavítá turné čtyř hardcorových kapel v rámci turné Enter the Nu Breed. Celý line-up vede americká hardcorová legenda Madball, kterou podpoří mladí australané Deez Nuts, němečtí Nasty a angličané Your Demise.
21.8.2013 V prosinci vystoupí v pražském klubu Roxy sestava reprezentující hardcore scénu napříč všemi jejími subžánry. Prim bude hrát věhlasná americká parta Madball, která se u nás nedávno představila na festivalu Brutal Assault.
17.3.2013 Jubilejní pátý díl našeho seriálu pro příznivce ostřejší kytarové muziky Punk&Core je tady. V tomto díle si představíme anglickou partu Deaf Havana a dáme také vzpomenout na zlaté časy harcovníků z The Offspring.
5.2.2013 Po speciálu Punk&Core 2012 tu opět máme běžný díl, již s přívlastkem IV. V hlavních rolích pro tentokrát s Buried In Verona a The Dillinger Escape Plan. Jak už je zvykem, tak nevynecháme také aktuální dění, koncerty a nové videoklipy.
11.11.2012 V pateční večer si dali v prostorách pražského Rock Café dostaveníčko naděje anglické a české rockové scény. Ostrovní scénu reprezentovali Young Guns společně s Your Demise a barvy České republiky hájili Criminal Colection.
24.10.2012 Vítejte u druhého našeho žánrového speciálu Punk&Core. Tento díl by se dal onačit také jako australský, jelikož v hlavních rolích zde máme rovnou dvě kapely z tohoto vzdáleného kontinentu.
12.7.2012 Angličané Young Guns zařadili Prahu mezi místa, která navštíví v rámci svého podzimního turné k jejich zatím poslední řadové nahrávce Bones. Koncert se odehraje v pražském Rock Café 9. listopadu.
19.9.2011 Už pošesté zavítali Angličané Enter Shikari do České republiky. Pro tentokrát zvolili za místo činu pražský klub Roxy a jako hosty si s sebou přivezli kolegy z Your Demise a Letlive.
8.7.2011 I přes nepříznivé počasí dokázal program letošního Rock for People přilákat velké množství lidí, kteří si mohli poslechnout například Sum 41, Paramore nebo Bullet For My Valentine, jejichž koncerty - spolu s řadou dalších - mapuje první část naší fotogalerie.
2.3.2011 Line-upy letošních ročníků se pomalu začínají rýsovat i u žánrových festivalů. Metalový Brutal Assault má před sebou šestnáctý ročník, který se bude odehrávat od 11. do 13. srpna na již tradičním místě v pevnosti Josefov u Jaroměře.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.