muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YO LA TENGO

6.11.2013 Yo La Tengo dnes chystají pro pražský Palác Akropolis dvouapůlhodinový koncert. Nemůžeme tedy jinak, jako Song dne hrajeme jejich skladbu Before We Run z aktuálního alba Fade (vyšlo začátkem tohoto roku). Jednu z velkých radostí podzimní klubové sezony byste si rozhodně neměli nechat ujít!
20.4.2013 Kultovní kapela z prostředí americké nezávislé scény Yo La Tengo přijede představit své osmnácté řadové album Fade pražskému publiku. Trojice ve složení Ira Kaplan (kytary, klavír, zpěv), Georgia Hubley (bubny, klavír, zpěv) a James McNew (baskytara, zpěv) slibuje dvouhodinový koncert.
21.1.2013 Chřipková epidemie je tady. Počet nakažených stoupl takřka o devadesát procent. Extrémně vysoký nárůst nemocných je zaznamenán ve věkové skupině 15 až 29 let. A jelikož právě tato skupina tvoří značnou část našeho čtenářstva, považujeme za účelné nabídnout vám návod, jak chřipce předcházet. (Hlavně se těmi vitamíny neuduste...)
20.11.2012 Hobokenská rocková kapela Yo La Tengo se po více než třech letech vrací s novou deskou, ta ponese název Fade a údajně by měla podle labelu Matador evokovat nejznámější desku kapely I Can Hear the Heart Beating as One...
1.3.2012 Dva festivaly s prívlastkom Optimus v názve sa uskutočnia toto leto v Portugalsku. Už začiatkom júna sa v Porte udeje sesterská verzia barcelonskeho festivalu Primavera Sound, o mesiac neskôr do Lisabonu láka festival Optimus Alive.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
12.11.2011 Španělský festival Primavera Sound představil svou první velkou hvězdu pro nadcházející ročník 2012: zpěvačku Björk. Po polském Open’er Festivalu je tak Primavera dalším festivalovým obrem, jehož line-up bude tato originální islandská umělkyně v příštím roce zdobit.
10.12.2009 Charitativní vánoční otrhovačka Do They Know It’s Christmas? byla za poslední čtvrtstoletí natočena v mnoha verzích. Dalšími, kdo si ji vzali do parády, se stali kanadští Fucked Up.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.