muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YLLAS

19.6.2016 Strýčku! Potřebuju poradit s nastavením zvuku své basy a aparátu. Mám pocit, že se většinou v kapele špatně slyším a zvukaři si stežují, že basa není konkrétní. Přitom mám opravdu hodně silný apec a zvuk sám o sobě se mi moc líbí.
23.5.2016 Strýčku, mám obrovský problém. Mám nutkavou touhu neustále nakupovat nové a nové nástroje, krabičky a aparáty. A když zrovna ne nakupovat nové, tak nějakým způsobem vylepšovat a „ňuňat“ ty, co už mám.
9.5.2016 Milý Yllasi, s naší kapelou zkoušíme ve zkušebně, kterou sdílíme ještě s jednou další kapelou. Domluvili jsme se, že si navzájem nebudeme šahat na svoje věci a hrát na cizí aparáty.
5.4.2016 Milý Yllasi, s naší kapelou jsme se rozhodli, že se složíme na profesionální studio a natočíme v něm desku. Nemáme s tím ale moc zkušeností a peněz na to máme tak tak. A tak Tě žádám o radu. Co je dobré udělat pro to, abychom ve studiu mohli strávit co nejkratší dobu?
27.2.2016 Milý strýčku, potřebuji poradit. Už docela dlouho hraju na kytaru, ale poslední dobou mě začala lákat baskytara. Koupil jsem si basu a chtěl bych na ni začít hrát i v kapele. Na jaké věci se mám zaměřit, aby se o mém hraní dalo říct, že to je opravdové hraní na basu, a ne jenom drnkání na trochu větší kytaru s míň strunama?
29.1.2016  Milý strýčku, vím, že jsi zkušený a léty ošlehaný muzikant. Prosím poraď mi, jak se mám udržet ve formě? Pořád mi roste větší a větší pupek, bolí mě záda a celkově jsem takovej oteklej buřt. S kapelou jezdíme po festivalech a po klubech a čím víc jezdíme, tím je to horší.
7.1.2016 Milý strýčku, začal jsem hrát v kapele na klávesy a trochu si nevím rady s tím, co mám dělat, aby to neznělo blbě. Chodil jsem skoro deset let na klavír, ale po první zkoušce zjišťuju, že mi to dlouholeté přehrávání klasických etud a přednesů bylo v podstatě k ničemu.
17.12.2015 Milý Yllasi, mám na tebe dotaz: Jak je to s hlazenými strunami na pražcovou baskytaru? Viděl jsem pár lidí, kteří na ně nedají dopustit, jiní na ně zase nadávají. Někdo mi říkal, že jsou dobré leda tak na bezpražec, protože neničí hmatník. Že je to zbytečně zahuhlaný a mrtvý...
19.11.2015 Milý Yllasi, mám na tebe otázku. Snažím se nějak vyzrát na rytmické, beglajtové hraní. S kapelou hrajeme převzaté písně od The Beatles a od jiných kapel zejména ze 60. let. Moje práce je tedy hrát zejména otevřené akordy na čistý zvuk, sem tam nějakou melodii.
15.9.2015 Vážení čtenáři, předvčírem jsme dostali pohled od Yllase... ž dlouho se neukazal v redakci, a tak nám udělal radost, že aspoň napsal. Pohled byl z Vysokých Tater, kde, jak píše, hledal inspiraci ke své nové rockové opeře ve zvuku fujar a svistotu větru mezi štíty hor.

51-60 (172) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.