muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YLLAS

27.4.2014 Ahoj strejdo Yllasi, můžeš, mi prosím tě, poradit při výběru kytary do punkové kapely ve stylu 1977? Chtěl bych mít něco, aby to hrálo jako nástroje, co používali třeba Clash, Sex Pistols nebo Ramones. Napiš mi aspoň nějakou informaci, co mám shánět a kolik přibližně taková kytara stojí.
23.3.2014 Milý strýčku Yllasi, rád bych se tě zeptal na tvůj názor na vokální procesory. Myslím tím efekty buď do racku nebo na podlahu, které jsou vhodné pro sólový zpěv v kapele. Máš nějaké doporučení, co by měl procesor umět a jak se má správně používat?
28.12.2013 Servus strýko, potrebujem niečo vedieť o tom, ako treba správne nasadiť na gitaru kapodaster a vôbec, ako ho používať. Rád by som mal istotu, že neponičím svoj milovaný nástroj značky Martin. Tvoj verný čitateľ, gitarista Oleg
7.12.2013 Ahoj strýčku, rád bych se dozvěděl, jak na spoluhráče, protože mi pořád někdo něco zakazuje. Máš nápad, jak se můžu bránit omezování svobody? Kecají mi skoro do všeho, hlavně kapelník. Můžu na pódiu při hraní pít, nebo ne? A co třeba tričko s nápisem?
25.10.2013 Ahoj strýčku, mám dotaz, jak dobře nahrát vystoupení naší kapely. Vždycky když připojíme k mixpultu nahrávadlo, tak je v záznamu jenom část nástrojů, nejsou skoro vůbec slyšet bicí, nebo je tam jenom zpěv. Je lepší koupit diktafon a nahrávat všechno mikrofonem?
3.10.2013 Dobrý deň prajem, strýko, potreboval by som poradiť pri výbere a nákupe elektróniek. Vlastním (moje prvé) celolampové kombo Marshall MA100C.
15.9.2013 Strýčku Yllasoviči, prosím tě o radu, jak správně nazývat jednotlivé bubny u rockové bicí soupravy. Někdo říká malému bubnu rytmičák, někdo virbl, někdo zase jinak. U kopáku je to podobně, takže si někdy nejsem jistý, o jakém nástroji zvukaři a muzikanti mluví.
6.9.2013 Milý strýčku Yllasi, mám k tobě čistě technický dotaz. Jak se dá zabránit tomu, aby se nesmazala data v paměti syntezátoru a sekvenceru? Už několikrát jsem přišel o nové zvuky a spoustu nápadů, příčinou byl výpadek proudu.
18.7.2013 Milý strýčku Yllasi, na akustickou kytaru hraju už skoro tři járy, ale včil jsem začal hrát i na elektriku. Teď jsem se dokonce přifařil k místnímu souboru. Hrajem takovej folkrock a po mě se chce abych jakože vybrnkával prstama. A tu je zakopanej pes.
6.6.2013 Ahoj strýčku, mám asi trochu hloupý dotaz, ale jsem v muzice začátečník. Vůbec jsem nepochopil, jaký je rozdíl mezi syntetizéry, samplery a keyboardy, master keyboardy, čím se liší stage piano a digitální piano, co se dá zahrát na arranger keyboard...

71-80 (173) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.