muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YLLAS

18.7.2013 Milý strýčku Yllasi, na akustickou kytaru hraju už skoro tři járy, ale včil jsem začal hrát i na elektriku. Teď jsem se dokonce přifařil k místnímu souboru. Hrajem takovej folkrock a po mě se chce abych jakože vybrnkával prstama. A tu je zakopanej pes.
6.6.2013 Ahoj strýčku, mám asi trochu hloupý dotaz, ale jsem v muzice začátečník. Vůbec jsem nepochopil, jaký je rozdíl mezi syntetizéry, samplery a keyboardy, master keyboardy, čím se liší stage piano a digitální piano, co se dá zahrát na arranger keyboard...
23.5.2013 Ahoj strýčku, prosím tě o odbornou radu, jak správně ozvučit foukací harmoniku. Je lepší použít speciální mikrofon a zapojit ho do komba, nebo mám raději hrát do P.A. systému přes mikrofon na zpěv?
11.4.2013 Drahý strýčku, řeším otázku kvalitního kabelu ke kytaře, k propojení efektů mezi sebou a výstupu z pedalboardu. Ale asi se z toho zblázním, jelikož pořád nemůžu najít nic, co by odpovídalo mým představám.
9.3.2013 Milý strýčku, našel jsem Tvůj starší článek o simulátorech Leslie efektu, ale chtěl bych vědět, jak se na věc díváš dnes, kdy přece jen technika trochu pokročila. Kterou krabičku bys doporučil pro kytaru, nejen pro varhany?
4.2.2013 Ahoj strýčku, rád čtu tvé rady pro začínající i zkušené muzikanty a měl bych dotaz. Jaké efekty doporučuješ pro elektrickou kytaru, a jaké naopak nedoporučuješ?
19.12.2012 Ahoj strýčku Yllasoviči, co kdybys mi vysvětlil, jaký nástroj se hodí na vydělávání peněz? Chtěl bych být slavný a bohatý a myslím, že muzika by se pro tenhle účel docela hodila.
31.10.2012 Ahoj strýčku, mám dva dotazy. První se týká odposlechů na pódiu. Jak máme nastavit poměr nástrojů, abychom se všichni slyšeli? Je lepší dát aparáty blíž k sobě, nebo je máme mít co nejdál od sebe? Problém je v tom, že kytara a basa jde z jedné strany pódia a klávesy z druhé...
10.10.2012 Ahoj strýčku, prosím tě o radu, která se možná tak úplně nehodí do Muzikusu, ale přesto souvisí s muzikou. Jak máme správně vyfotit naši kapelu, abychom na fotkách pokaždé nevypadali jako blbci? Nejsme žádní metalisti...
20.8.2012 Ahoj strejdo Yllasi! Začínám psát bakalářskou práci zabývající se fenoménem domácí výroby aparatur pro elektrofonické kytary v ČSSR v 70. a 80. letech (à la Rožďalovský atd.). V tomto ohledu bych si potřeboval udělat utříbenější pohled...

81-90 (175) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.