muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YLLAS

15.9.2015 Vážení čtenáři, předvčírem jsme dostali pohled od Yllase... ž dlouho se neukazal v redakci, a tak nám udělal radost, že aspoň napsal. Pohled byl z Vysokých Tater, kde, jak píše, hledal inspiraci ke své nové rockové opeře ve zvuku fujar a svistotu větru mezi štíty hor.
15.7.2015 Ahoj strýčku Yllasi, mám dotaz ohledně stínění kytary Fender Stratocaster. Mám na ní snímače Lace Sensor, a ty by měly být úplně bez brumu, přesto mám dojem, že chytají slabě bručení ze sítě.
27.6.2015 Vážený strýčku, mám dotaz, jak se liší druhy klávesnic u klávesových nástrojů. Některé klávesnice vypadají jako pianové, ale nedávají ten pocit, že hraješ na piano. Při návštěvách obchodů s nástroji jsem zjistil, že různě reagují i klávesnice na syntezátorech.
21.5.2015 Milý i, vím, že kromě toho, že jsi brilantní kytarista, basista, klávesák, bubeník, historik, fyzik, chemik, novinář, astronom, psycholog, sportovec a kuchař, máš také spousty zkušeností se zvukařinou.
18.4.2015 Milý strýčku, před dvěma lety jsem se začal učit na kytaru a od té doby mi vrtá hlavou jedna věc: Jaký je rozdíl mezi mojí čínskou kopií strata za tři tisíce a stratem z Fender Custom Shopu za osmdesát tisíc?
7.3.2015 Strejdo! Chápu, že máš radost, že jsem si na tebe vzpomněl, přecijen, už se nebavím jen tak s někým. Obracím se po letech na tebe, protože potřebuju poradit. Asi víš, že hraju v dost známý kapele. P
12.2.2015 Milý strýčku, mám takový problém a říkal jsem si, že bys mi mohl pomoct. V naší kapele je kytarista, kterej je docela šikovnej, umí i sólo od Pink Floydů, má dobrej nástroj a vlastně i zvuk, o muziku se zajímá a má i hudební talent.
29.12.2014  Milý strýčku, nějak se mi nedaří koupit nástroj mých snů. Ne že bych byl tak náročný a vysnil si dvoukrkou obludu, jako měl Jimmy Page, ale už několikrát se stalo, že mi v aukci kytaru někdo vyfouknul nebo pak nebyla vůbec k mání.
21.11.2014  Prosím o radu. Potrebujem program, ktorý dokáže prehrávanú skladbu z počítača či CD spomaliť tak, aby nedošlo k zmene tóniny. Počul som, že takýto program existuje, no neviem, ako sa volá, či je to samostatný program, alebo je súčasťou nejakého iného.
6.6.2014  Ahoj strýko Yllas, chcel som sa spýtať, keby si mohol byť taký dobrý a povedať mi, aký je rozdiel mezi efektami analog a digital delay?
Ďakujem, synovec Vašo

61-70 (173) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.