muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YLLAS

1.5.2017 Milý strýčku, tak jsme se s kapelou rozhodli, že konečně natočíme CD. Hrajeme už dlouho a vyrazili jsme do studia, že uděláme radost fanouškům, ale především sobě. Ale zvuk ze studia nás dost rozčaroval.
14.4.2017 Milý strýčku, tak jsem si přečetl tvou odpověď na Petrův dotaz z předchozího čísla, a nějak se mi nezdá ten tvůj multimediální rozměr hudby, a už vůbec ne, že bychom si měli vychutnat vše i podvědomím.
17.3.2017 Milý strýčku Yllasi, nějak jsme se v kapele pohádali o tom, jestli je lepší zvuk ze starých LP desek, nebo CD a jiných digitálních záznamníků. Kluci tvrdí, že zvuk LP je věrnější a že rozdíl oproti digitálu prostě slyší. Je to dnes vůbec možné rozeznat?
20.2.2017 Milý strýčku Yllasi, nevím, jestli se tě už někdo ptal, ale jak je to se zpíváním v češtině jiných, zejména anglických, skladeb? Někdo říká, že to je porušování autorských práv, někdo, že když je to v angličtině, tak si můžu zpívat, co chci, od koho chci. Jak je to doopravdy?
22.1.2017 Milý strýčku i, musím si Ti postěžovat. Lidi jsou prasata a dobytek a vůbec už nemůžu nikomu věřit. Představ si, kamarád z kapely odešel a já jsem po několika měsících slyšel, jak hraje s novu kapelou.
15.12.2016 Milý strýčku Yllasi, mám problém. S klukama jsme chtěli nahrát nějaký demíčko, ale zní to pořád, jak když hrajeme v garáži. Nějak se nám nedaří docílit zvuk jako na živým koncertu. Čtu tvoje sloupečky a myslím si, že bys nám mohl trošku poradit.
8.11.2016 Milý strýčku Yllasi, tak jsem si zase naběhl. Člověk nemá poslouchat kamarády z kapely. Že prý mi drnčí struny na base. Tak jsem začal štelovat vejšku na kobylce.
21.10.2016  Milý strýčku Yllasi, v minulém čísle jsem si přečetl tvou nevybíravou kritiku Tomáše K, který se Tě snažil potrestat přes redakci, a obdivně jsem pokýval nad respektem redakce k Tvé osobě.
21.9.2016 tento náš dopis se Vám nebude líbit, ale musíme, ač neradi, poslat stížnost na strýčka Yllase pro jeho naprosto nevhodné, až zločinné, jednání, kterého se dopustil na našem koncertu. Nejen že nás oba dva slovně napadal, a to výrazy, které ve většině případů si nedovolíme ani šeptat, natož psát, ale snažil se nám i poškodit i zařízení.
7.8.2016 Milý strýčku, chci se jenom zeptat, proč mě vyhodili z kapely. Dík, Standa Drahý Stando, je mi to líto, ale důvodů může být víc. Doporučuji ti položit sám sobě několik následujících otázek: Nechoval ses k nim ošklivě? Chodil jsi včas na srazy? Byl na tebe spoleh?

41-50 (173) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.