muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YELLOWCARD

25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
13.6.2012 Nedávno jsme fanoušky floridských punk-rockerů Yellowcard potěšili zprávou, že se kapela letos ukáže na festivalu v Trutnově. A teď je důvod k radosti ještě jeden. Yellowcard oznámili, že mají hotovo nové album.
28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.
17.3.2012 Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen.
26.10.2011 Američtí Yellowcard, kteří tento rok vydali album When You're Through Thinking, Say Yes a poprvé se také v srpnu představili českému publiku, se rozhodli ukázat jak jim sedí akustická poloha a znovu tedy vydávají poslední album.
3.9.2011 Vůbec poprvé v historii poctila americká parta Yellowcard svou návštěvou Prahu. Své vystoupení odehrála před slušně zaplněným Lucerna Music Barem. V roli hostů se představili rakouští punk-rockeři 3 Feet Smaller.
29.8.2011 Zdejší rockoví fanoušci si snad ani ve snu nemohli přát lepší zakončení letošních letních prázdnin, než jaké je čeká ve středu 31. srpna v pražském Lucerna Music Baru - vystoupí v něm americká formace Yellowcard.
10.5.2011 Fanoušci pop-punku si mohou zaškrtnout v kalendáři datum 31.srpen. V tento den se u nás poprvé ukáže populární americká formace Yellowcard. Do České republiky zavítá představit novinku v podobě alba When You're Through Thinking, Say Yes.
13.8.2004 Nebylo by vůbec pracné "odbavit" americké kvarteto Yellowcard s přelepkou "Další ulízlí melody popaři v rádobypunkovém maskování". Díky shodě náhod jsem ale měl možnost...

11-20 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.