muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YELLOWCARD

14.6.2015 Hradecká část festivalu Rock For People se letos uskutečnila netradičně začátkem června s hlavním lákadlem Faith No More v čele s Mikem Pattonem. Z dalších vystupujících na fotkách naleznete například Limp Bizkit, Juliana Casablancase+The Voidz, Yellowcard či Three Days Grace.
31.3.2014 Americká pop-punková kapela Yellowcard změnila vydavatelství. Od Hopeless Records přešli tito rodáci z Floridy pod křídla hudebního vydavatelství Razor & Tie. Zároveň s touto informací kapela zveřejnila plány na vydaní nové desky již na podzim tohoto roku.
2.1.2014 Bilancování nad uplynulým hudebním rokem 2013 se nevyhne také naší rubrice Punk&Core. Blíže se podíváme nejen na vydaná alba a odehrané koncerty, ale nastíníme trochu i to, co na nás ve vodách tvrdé kytarové muziky čeká v roce nadcházejícím.
2.12.2013 Hudební cirkus pod hlavičkou Vans Warped Tour premiérově zavítal na starý kontinent. Jelikož však Česká republika byla o tento hudební svátek ochuzena, tak jsme byli nuceni vyrazit k našim jižním sousedům, konkrétněji do vídeňského komplexu Stadhalle.
19.11.2013 Již tuto neděli 24. listopadu se rakouská metropole stane poprvé hostitelem putovního festivalu Vans Warped Tour, jehož existence byla v minulých letech spjata především s kontinentem za velkou louží.
10.11.2013 Americká pop-punková parta Yellowcard už potřetí během posledních tří let zavítala do České republiky. Po klubovém koncertě a festivalové zastávce se kapela i na třetí pokus předvedla v trochu odlišné formě.
1.11.2013 Americká pop-punková kapela Yellowcard má na svém kontě osm studiových nahrávek, z nichž je za zlomovou považovaná čtvrtá řadovka Ocean Avenue. Právě tu představí formace kolem zpěváka Ryana Keye na pražském koncertě.
20.8.2013 Putovní hudební cirkus pod hlavičkou Vans Warped Tour je znám především v USA. Nicméně letos se pořadatelé rozhodli rozšířit místo svého působení také na starý kontinent.
5.2.2013 Po speciálu Punk&Core 2012 tu opět máme běžný díl, již s přívlastkem IV. V hlavních rolích pro tentokrát s Buried In Verona a The Dillinger Escape Plan. Jak už je zvykem, tak nevynecháme také aktuální dění, koncerty a nové videoklipy.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.