muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YEASAYER

27.7.2010 O koncertu newyorské formace Yeasayer, který se chystá na 16. srpen do pražského Lucerna Music Baru, jsme psali už na jaře. Pouhé tři dny poté se navíc na tomtéž místě představí ještě další kapela, která od Yeasayer nemá co do hudebního zaměření moc daleko.
14.7.2010 Výraz zajebiście Poláci použijí, když o něčem chtějí říct, že je to fakt hustý, skvělý, cool. Výraz zajebiście přesně vystihuje, jak bylo na letošním Open’eru. V první části se ohlédneme za koncerty pearl Jam, Yeasayer, Die Antwoord, Empire of the Sun, Mando Diao nebo Klaxons.
28.6.2010 Vladivojna La Chia - zpěvačka, textařka a hudebnice ze známé ostravské elektro-rockové skupiny Banana, se kterou vydala tři desky Banana (2003), Trip (2004) a Jungle (2006), teď nakročila na sólovou dráhu.
21.6.2010 Od vydání svého ceněného debutu All Hour Cymbals (We Are Free) objela kapela Yeasayer celý svět. Zatímco jejich první deska vznikala v podmínkách naprosté izolace a soustředění, jejich nabitý koncertní kalendář je tentokrát donutil...
22.4.2010 Po čase se s novými přírustky svého line-upu hlásí rakouský Frequency festival. Už před časem byli ohlášeni Muse, Billy Talent, La Roux, Skunk Anansie, The Specials, NOFX, Bad Religion, Portugal. The Man nebo Mumford & Sons, ke kterým teď přibývá bezmála dvacet dalších jmen.
15.4.2010 Po jménech jako Muse, Iron Maiden, Kasabian, Faithless nebo Billy Talent se maďarský festival Sziget vytasil s další várkou účinkujících. Silné zastoupení má mezi nimi world music, nechybí ale ani rock nebo elektronika.
30.3.2010 Největší německý festival alternativní hudby Melt!, jehož třináctý ročník proběhne od 16. do 18. července v areálu bývalých dolů Ferropolis, odkrývá po jménech jako Massive Attack, DJ Shadow, Four Tet, The xx nebo Foals druhou sérii potvrzených interpretů.
29.3.2010 V posledních měsících často zmiňovaná newyorská experimentálně-popová formace Yeasayer se chystá na své první vystoupení v České republice. Naplánováno je na 16. srpen do pražského Lucerna Music Baru.
25.3.2010 Další série potvrzených kapel přichází z téměř přímořského festivalu Heineken Open’er, který proběhne o prvním červencovém víkendu na letišti v polské Gdyni. Kdo se tedy představí po boku Pearl Jam, Kasabian, Massive Attack, Pavement, Hot Chip nebo Mando Diao?
2.3.2010 Bolo to tu už mnoho krát, kapele sa podari nahrať úžasný prvý album, získať si poslucháčku základňu. Nahrať dvojku však býva následne o to ťažšie, väčší tlak, veľké očakávania tak kritikov ako aj fanúšikov.

11-20 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.