muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: XINDL X

18.3.2010 Necelé tři týdny zbývají do Jarního Sázavafestu. Jak jsme už zmiňovali, akce proběhne v sobotu 3. dubna a vystoupí na ní namátkou Xindl X, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Krucipüsk, Rybičky 48, ale také šestice finalistů soutěže kapel Sázavafest Battle.
2.3.2010 První z více jak stovky plánovaných účinkujících odtajnil festival United Islands of Prague, jehož sedmý ročník bude probíhat od 24. do 27. června v centru Prahy a stejně jako v předchozích letech bude své návštěvníky lákat na volný vstup.
18.2.2010 Skupina Kryštof vydala v lednu nové album Jeviště a v nadcházejících dnech jej na živo představí na trojici halových koncertů. První z nich proběhne už tento pátek v pražské Tesla Areně a další budou následovat příští týden v Brně a Ostravě.
12.2.2010 Festival Benátská noc se připravuje na svůj 18. ročník a symbolicky 18. února v 18:18, kdy by měl být spuštěn i nový festivalový web, chtějí jeho organizátoři odtajnit i své bližší plány. Už teď je ale venku několik potvrzených kapel.
28.1.2010 Televize Óčko odtajňuje účinkující, kteří vystoupí na ceremoniálu jejích hudebních cen za uplynulý rok, který proběhne 25. února v pražské Incheba Areně. Jako hlavní host tříhodinového programu vystoupí zpěvák Daniel Landa, který zároveň premiérově představí svou novou píseň.
11.1.2010 Poslední tři týdny zbývají mladým talentovaným kapelám na to, aby se přihlásily do soutěže Sázavafest Battle. Šestice finalistů se představí po boku zavedených kapel na dubnovém Jarním Sázavafestu a nejúspěšnější z nich získají šanci představit se na 10. ročníku Sázavafestu v Kácově.
3.12.2009 Hudební televize Óčko vyhlásila nominace na své hudební ceny za letošní rok. Vyhlášeno je celkem deset kategorií, přičemž po dvou nominacích moderátoři, redaktoři a dramaturgové přiřkli skupinám Vypsaná fixa, BPM a Nightwork a písničkáři Xindlu X.
20.11.2009 Koncert pre všímavých premenil bratislavské PKO na malú Pohodu. Na oslavách dvadsiateho výročia pádu komunizmu v Československu zahrali Bez ladu a skladu, Plastic People of the Universe, Xindl X, Ještě jsme se nedohodli, Živé kvety, Longital a ďalší.
13.11.2009 Festival Modré dny, který od včerejška až do poloviny prosince probíhá ve Žďáru nad Sázavou, v pondělí přinese koncert proti rasismu. V místním domě kultury se během večera představí kapely Mig 21 a Gulo Čar a zpěváci Michal Hrůza, Petr Bende a Xindl X.
5.11.2009 Po vlaňajšej premiére organizuje Agentúra Pohoda a Aliancia Fair Play pokračovanie Koncertu pre všímavých, ktoré sa uskutoční na dvadsiate výročie Nežnej revolúcie v bratislavskom PKO. Zahrajú aj Bez ladu a skladu či The Plastic People of the Universe.

21-30 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.