muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: XINDL X

12.10.2009 Zahájení nového akademického roku již tradičně doprovodí festival Strahov Open Air v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově. Tentokrát se uskuteční ve středu 14. října a stejně jako v minulých letech na něj bude vstup zdarma.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.
3.7.2009 Už o příštím víkendu ožije obec Přeštěnice u Milevska jedním z největších jihočeských festivalů. Od čtvrtka 9. do soboty 11. července se na třech scénách vystřídají přes čtyři desítky převážně domácích kapel a několik hostů ze zahraničí v čele s The Rasmus.
11.3.2009 Multižánrový letní festival Sázavafest připravuje na příští měsíc dvě klubové akce. Karibské muzice a písničkářům bude zasvěcen Jarní Sázavafest v Abatonu, kytarovkám a elektronice pak zase Warm-up Sázavafestu v Lucerna Music Baru.
1.12.2008 O tom, že rap může znamenitě kooperovat s akustickou hudbou, přesvědčuje už nějakou dobu formace Gipsy.cz. Svébytný písničkář Ondřej Ládek neboli Xindl X je dalším důkazem. Ovšem tím veškerá podobnost končí...

31-35 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.