muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: XINDL X

11.1.2010 Poslední tři týdny zbývají mladým talentovaným kapelám na to, aby se přihlásily do soutěže Sázavafest Battle. Šestice finalistů se představí po boku zavedených kapel na dubnovém Jarním Sázavafestu a nejúspěšnější z nich získají šanci představit se na 10. ročníku Sázavafestu v Kácově.
3.12.2009 Hudební televize Óčko vyhlásila nominace na své hudební ceny za letošní rok. Vyhlášeno je celkem deset kategorií, přičemž po dvou nominacích moderátoři, redaktoři a dramaturgové přiřkli skupinám Vypsaná fixa, BPM a Nightwork a písničkáři Xindlu X.
20.11.2009 Koncert pre všímavých premenil bratislavské PKO na malú Pohodu. Na oslavách dvadsiateho výročia pádu komunizmu v Československu zahrali Bez ladu a skladu, Plastic People of the Universe, Xindl X, Ještě jsme se nedohodli, Živé kvety, Longital a ďalší.
13.11.2009 Festival Modré dny, který od včerejška až do poloviny prosince probíhá ve Žďáru nad Sázavou, v pondělí přinese koncert proti rasismu. V místním domě kultury se během večera představí kapely Mig 21 a Gulo Čar a zpěváci Michal Hrůza, Petr Bende a Xindl X.
5.11.2009 Po vlaňajšej premiére organizuje Agentúra Pohoda a Aliancia Fair Play pokračovanie Koncertu pre všímavých, ktoré sa uskutoční na dvadsiate výročie Nežnej revolúcie v bratislavskom PKO. Zahrajú aj Bez ladu a skladu či The Plastic People of the Universe.
12.10.2009 Zahájení nového akademického roku již tradičně doprovodí festival Strahov Open Air v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově. Tentokrát se uskuteční ve středu 14. října a stejně jako v minulých letech na něj bude vstup zdarma.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.
3.7.2009 Už o příštím víkendu ožije obec Přeštěnice u Milevska jedním z největších jihočeských festivalů. Od čtvrtka 9. do soboty 11. července se na třech scénách vystřídají přes čtyři desítky převážně domácích kapel a několik hostů ze zahraničí v čele s The Rasmus.
11.3.2009 Multižánrový letní festival Sázavafest připravuje na příští měsíc dvě klubové akce. Karibské muzice a písničkářům bude zasvěcen Jarní Sázavafest v Abatonu, kytarovkám a elektronice pak zase Warm-up Sázavafestu v Lucerna Music Baru.
1.12.2008 O tom, že rap může znamenitě kooperovat s akustickou hudbou, přesvědčuje už nějakou dobu formace Gipsy.cz. Svébytný písničkář Ondřej Ládek neboli Xindl X je dalším důkazem. Ovšem tím veškerá podobnost končí...

26-35 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.